Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tej CRM http://moto.allegro.pl/item525444014_honda...i_cr_dt_wr.html

 

Dzwoniłem do gościa zapewniał że trzeba kupić tylko tłok, cylek ponoć nie naruszony, papiery są za taką kase myśle że sie opłaca to wziąć. Co wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej CRM http://moto.allegro.pl/item525444014_honda...i_cr_dt_wr.html

 

Dzwoniłem do gościa zapewniał że trzeba kupić tylko tłok, cylek ponoć nie naruszony, papiery są za taką kase myśle że sie opłaca to wziąć. Co wy o tym myślicie?

szczeze to według mnie to jest kawałek czegos zrobiony z rowerka, kanapy pralki i innych agd :icon_razz: szczeze to za piekne nie jest ale jak na 2200 to mogłoby byc :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak na wyglądzie mi za bardzo nie zależy, a do wiosny mam dużo czasu żeby przygotować moto pod siebie, a za taką kase jeżeli bym go wziął to dołoże choćby 1000 i będe miał pewne moto a wyjdzie mi i tak dużo taniej niż jeżeli miałbym kupić gotową za ok 5000. Jeszce mam pytanie wejdzie taka CRMka do Opla Vectry combi :bigrazz: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie pchałbym się w takie coś, ale zawsze można spróbować. Po pierwsze tłok musi być ładnie wyćwiczony skoro motor już nie pali, albo zostały tylko jego skrawki. Niech koleś rozbierze górę wtedy najlepiej się przekonasz. Poza tym nie sądzę żebyś miał możliwość większego rozkręcenia czegokolwiek w silniku więc nie zobaczysz jak pracuje skrzynia itd. Do tego motor wygląda jakby używał go koleś który zamiast oryginalnych części stosował drewniane bo najlepiej oszczędzić na wszystkim i nie ważne jak długo będzie jeździło- jak się zj**** to się sprzeda. Po za tym koleś musi mieć zielone pojęcie o jakichkolwiek inwestycjach. Bo skoro tylko tłok do roboty to czemu go nie kupi?? Straci bagatela 300 zł a zyska trochę więcej przy sprzedaży. Tak więc sugeruję nie pchać się w to bo może się okazać że zostaniesz z sama ramą za którą zapłacisz 2500 zł. Ale decyzja należy do ciebie kolego. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupic na ten sezon maly, tani motocykl, ktorym moge nakrecic dosc troche kilometrow i nauczyc sie podstaw jazdy w terenie (z mysla o podrozowaniu). Znalazlam aukcje z NX 125, stoi w komisie 30 km od mojego domu. Jest to jednak motocykl w moim wieku, wiec zastanawiam sie, czy w ogole pchac sie w jego zakup, co by nie spedzic sezonu w warsztacie.. Oczywiscie jestem przygotowana na to, ze i tak trzeba bedzie troche w niego wlozyc.

Oto aukcja: http://allegro.pl/item521334995_honda_nx_125.html

Oczywiscie jak tylko troche stopnieje snieg (czyli pewnie w moje ferie..) przejade sie nim osobiscie. Pytam po prostu czy warto w ogole zastanawiac sie nad takim wiekowym sprzetem.

 

Wczesniej zastanawiałam sie nad TW125, podoba mi sie ten mały czołg :) No i yamaha :cool: tylko ze podobno bardziej nadaje sie on do poszalenia na pobliskich polach, niz do odrobine dalszych wycieczek.. A moze sie myle?

 

Pozdrawiam :)

 

//przepraszam, teraz zauwazylam, ze to pytanie jest.. hm, moze niekoniecznie odpowiednie do dzialu ;) ale nie zauwazylam podobnego threadu w dziale Sport/Naked/Turystyk/Turystyczne Enduro. Pytanie jest chyba tak ogolne, ze nie ma to wiekszego znaczenia.. (?)

Edytowane przez May Queen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...=106550&hl=ruda temacie znajdziesz sporo informacji , a co do tego NX to myślę że za takie pieniadze znajdziesz coś młodszego, TW do turystyki raczej się nie nadaje więc możesz go od razu pominąć. A tak na marginesie to za chwile pewnie zostaniesz zasypana propozycjami wszelakiej maści :bigrazz: i nie zdziw się jak ktoś zaproponuje 600kę :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ghollum :) Przegladalam juz ten watek i doszłam do wniosku, że wlasnie transcity (bo nie znalazlam zadnego jego odpowiednika u innych producentow) bedzie perfect. Podoba mi sie jeszcze TDR 125, ale jest dla mnie za wysoka..

 

Do wszystkich, którzy zaproponują mi jakis motocykl: CHCĘ STODWUDZIESTKĘPIĄTKĘ! Gdybym stwierdzila, ze moge wsiasc na 600ccm, od razu wzielabym pozyczke na monstera, czy horneta.. Tyle. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w aukcji pisze że cylek jest ściągnięty także stan korby można ocenić, a biegi no cóz zostaje sprawdzenie na sucho, iskre myśle że dam rade sprawdzić, a jeżeli koleś mówi że moto będzie chodzić a po złożeniu wyjdzie coś innego to sie przejade do niego i pogadamy inaczej :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj cos z 50/80 ccm na kolach 16 cali zdaje sie. Tzw mini crosy

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój budżet w kwietniu będzie oscylował w granicy ok. 10 000.

Chciałbym za to kupić enduro , na pewno 4t , i pojemnościowo 350-450.

Przesiadam się z yz 125 i chcę coś co pochłania mniej pieniędzy. Co

polecacie i jakie są koszty np. takiego KTM EXC 450 , chodzi mi o utrzymania.

pOzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupic na ten sezon maly, tani motocykl, ktorym moge nakrecic dosc troche kilometrow i nauczyc sie podstaw jazdy w terenie (z mysla o podrozowaniu). Znalazlam aukcje z NX 125, stoi w komisie 30 km od mojego domu. Jest to jednak motocykl w moim wieku, wiec zastanawiam sie, czy w ogole pchac sie w jego zakup, co by nie spedzic sezonu w warsztacie.. Oczywiscie jestem przygotowana na to, ze i tak trzeba bedzie troche w niego wlozyc.

Oto aukcja: http://allegro.pl/item521334995_honda_nx_125.html

Oczywiscie jak tylko troche stopnieje snieg (czyli pewnie w moje ferie..) przejade sie nim osobiscie. Pytam po prostu czy warto w ogole zastanawiac sie nad takim wiekowym sprzetem.

 

Wczesniej zastanawiałam sie nad TW125, podoba mi sie ten mały czołg :) No i yamaha :cool: tylko ze podobno bardziej nadaje sie on do poszalenia na pobliskich polach, niz do odrobine dalszych wycieczek.. A moze sie myle?

 

Pozdrawiam :)

 

//przepraszam, teraz zauwazylam, ze to pytanie jest.. hm, moze niekoniecznie odpowiednie do dzialu ;) ale nie zauwazylam podobnego threadu w dziale Sport/Naked/Turystyk/Turystyczne Enduro. Pytanie jest chyba tak ogolne, ze nie ma to wiekszego znaczenia.. (?)

Sądząc po zdjęciach to ta Hondka jest w super stanie jak na ten rocznik, nawet na podnóżkach lakier nie jest zniszczony, myślę że na początek będzie to dobry wybór, ale o ostrzejszej jeździe w terenie można zapomnieć choćby ze względu na owiewkę i to że trochę szkoda byłoby zniszczyć taki ładny okaz. Masz blisko to możesz podjechać, najlepiej z kimś obeznanym w temacie i sprawdzić jak moto się prezentuje w rzeczywistości. Cena nie jest bardzo atrakcyjna i można się potargować tym bardziej, że moto chyba jeszcze nie jest zarejestrowane u nas a to dodatkowe koszty. Co do Yamahy TW to jest to raczej motocykl plażowy i myślę że do dłuższych wypraw się nie nadaje ale nigdy nim nie jeździłem i mogę się mylić, pozDRo :wink: .

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...