Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło o crossa ;) Spotkałem sie tez z okresleniem full cross wiec napisałem w skrocie.

 

A konkretnie ktory model by było najlepiej wybrac i jaki rocznik. Tak mniej wiecej 2005-2007 ew. 2008 jak by sie cos trafiło sensownego albo jakas wyprzedaz w salonie. :icon_eek:

Podajcie tak numerycznie 1,2,3 .. od najlepszego według was do ktorego byscie wybrali w ostatecznosci.

 

Z gory dziekuje :biggrin: i pozdrawiam. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLX 300r to świetny sprzęt, miałem okazje się przejechać, w porównaniu do mojej DR 350 jest leciutki ale jest troche słabszy, zawias jest podobny. Ogólnie to bardzo udane moto.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o crossa :D Spotkałem sie tez z okresleniem full cross wiec napisałem w skrocie.

 

A konkretnie ktory model by było najlepiej wybrac i jaki rocznik. Tak mniej wiecej 2005-2007 ew. 2008 jak by sie cos trafiło sensownego albo jakas wyprzedaz w salonie. :flesje:

Podajcie tak numerycznie 1,2,3 .. od najlepszego według was do ktorego byscie wybrali w ostatecznosci.

 

Z gory dziekuje :notworthy: i pozdrawiam. :wink:

Według nie to:

1 Honda CRF

2 Yamaha YZF

3 KTM SXF

 

 

Witam

Szukam motocykla do jazdy w terenie (raczej lekki), ktorego mozna by bylo pozniej przerobic na sm (stoppie, wheelie)

Zastanawialem sie nad 4t (klx 300, lc4, te) 2t (wr 250 lub exc) i juz sam nie wiem... :notworthy: Co mi polecicie :) Moj budzet to ok 6500.

Jeśli chcesz "stoppie, wheelie" często robić to KLX za bardzo się do tego nie nadaje, mokra miska :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jaki motocykl bedize dla mnie odpowiedni? :buttrock:

narazie chce troche po lesie polatac dlatego nie moze byc za ciezki... a jak zrobie prawko to i na droge wyjechac...

kierowalbym sie raczej ku 4t ale jak nic sie nie znajdze to wtedy ewentyalnie 250 2t

a kola sm to chyba wiadomo po co chce zalozyc :icon_razz:

Edytowane przez T0mmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLX 300r to świetny sprzęt, miałem okazje się przejechać, w porównaniu do mojej DR 350 jest leciutki ale jest troche słabszy, zawias jest podobny. Ogólnie to bardzo udane moto.

słabszy???? hmmm.... dziwne, może to subiektywne odczucia ale ja odniosłem inne wrażenie :) a tym bardziej jeśli chodzi o reakcje na gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam motocykla do jazdy w terenie (raczej lekki), ktorego mozna by bylo pozniej przerobic na sm (stoppie, wheelie)

Zastanawialem sie nad 4t (klx 300, lc4, te) 2t (wr 250 lub exc) i juz sam nie wiem... :icon_mrgreen: Co mi polecicie :notworthy: Moj budzet to ok 6500.

Może i dobre moto ale musisz zobaczyć za dostępnościa części.Wszystkie części do tego modelu to loteria na rynku.Podobnie ma się do 650,miałem więc wiem co piszę,a trochę maja wspólnego.

Prędzej już TE 410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według nie to:

1 Honda CRF

2 Yamaha YZF

3 KTM SXF

.

 

 

1.yzf

2.crf

3.sxf

4.kxf, rmz

chyba dla ciebie bedzie najlepsza wr 250;]

 

Własnie chłopaki jakies uzasadnienie ? DLaczego tak a nie inaczej? Jakies wady zalety tych moto ?

Jakie rocznik najlepiej ? Jakas lepsza rama ? Silnik po modyfikacjach ? Jakies cenne porady ?

 

PRoźba zeby ktos jeszcze sie wypowiedział w taki sposob.

Edytowane przez rivera666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz dzieki Panowie za rady, po jazdach probnych na TTR kumpla, KXF 450 bez homo wybralem opcje bezkompromisowa i dzis zamowilem nowego EXC450R MY08. Dzieki za pomoc i teraz tylko bede was katowal pytaniami w innych dzialach jako poczatkujacy hehe ;D

 

Jesli mnie sprzet nie zaora :D

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chłopaki jakies uzasadnienie ? DLaczego tak a nie inaczej? Jakies wady zalety tych moto ?

Jakie rocznik najlepiej ? Jakas lepsza rama ? Silnik po modyfikacjach ? Jakies cenne porady ?

 

PRoźba zeby ktos jeszcze sie wypowiedział w taki sposob.

Jak już wcześniej pisałem, wybór z pośród tych maszyn to raczej kwestia gustu, jednemu leży bardziej KTM innemu Honda czy Kawasaki. Bardzo trudno jest odpowiedzieć na twoje pytanie w jednoznaczny sposób, żadna z tych maszyn nie wybija się jakoś mocno ponad konkurencje dla jednych mocniejszy dół Hondy będzie zaletą dla drugich wadą i jeszcze inni w ogóle nie zauważą różnicy w porównaniu do konkurenci, dal jeszcze innych Yamaha ma większy ognień na wysokich obrotach i to uważają z element decydujący o jej przewadze. Dlatego moją klasyfikacje potraktuj z przymrużeniem oka :wink: bo jest całkowicie subiektywna i jest związana z całością moich doświadczeń z tymi markami a nie wynikiem wnikliwych testów każdego z tych sprzętów.

Musisz po prostu usiąść na każdego z tych sprzętów i zrobić rundkę lub kilka i sam zdecydować co ci bardziej odpowiada, wszelki inne kwestie typu: spalanie, trwałość, koszty utrzymania są dla każdego z tych moto na zbliżonym poziomie i nie powinny decydować o wyborze moto. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesci do klx podobno mozna zalatwic z warszawy z salonu kawasaki a mam tam rodzine wiec nie problem :wink:

co do te to juz troche ciezszy sprzet i wogole dostane cos w dobrym stanie za max 7 tys? (rocznik 99+)

w klx nie zaszala modernizacja miski na sucha od jakiegos roku?

chyba jednak zostane przy klx a jak bede chcial po drodze pojezdzic to kupie inne moto... innego wyjscia nie widze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesci do klx podobno mozna zalatwic z warszawy z salonu kawasaki a mam tam rodzine wiec nie problem :wink:

co do te to juz troche ciezszy sprzet i wogole dostane cos w dobrym stanie za max 7 tys? (rocznik 99+)

w klx nie zaszala modernizacja miski na sucha od jakiegos roku?

chyba jednak zostane przy klx a jak bede chcial po drodze pojezdzic to kupie inne moto... innego wyjscia nie widze

KLX powiadasz, mógłbyś wyjaśnić dlaczego koniecznie KLX? nie żebym się czepiał ale może XR400 a jeśli za ciężkie to XR250?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLX powiadasz, mógłbyś wyjaśnić dlaczego koniecznie KLX? nie żebym się czepiał ale może XR400 a jeśli za ciężkie to XR250?

A dlaczego xr 250? Do klx nie ma problemu z częsciami, podstawowe cześci są dostępne w pierwszym lepszym sklepie motocyklowym.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...