Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to poszukaj takiej co jeździ :D

 

Hehe. By trzebabylo :D Ale nie no mysle ze z czasem moja namowie :) Tyle ze na to zeby jezdzila sama to nie ma mowy ;p

 

Co do tematu to ewentualnie mozna tez jakas aprilie RX wziac 80/125. Seta juz troche mocniejsza bo chyba 34km o ile mnie dobrze nie myli pamiec ale motor jest niski i zgrabny. Mozna nim ladnie poszalec i miesci sie w tym przedziale cenowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

 

crm125 jest pod każdym względem lepsza od dt125 za 3500 spokojnie kupisz...........crm ma więcej mocy i lepszy zawias to najważniejsze

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie może Aprilia RX 125? smile.gif

 

nie miałem stycznosci z RX125, słyszałem że dobry motocykl ale nie polecam czegoś o czym tylko czytałęm w internecie :D

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zastanawiałam się nad RX 125, ale na alledrogo jest ich tylko 3... Może ktoś ma w lubuskim, zachodniopomorskim albo wielkopolskim taką do sprzedania? :icon_razz: Nad CRM też myślałam, ale ona jest podobno za ciężka... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Rx do sprzedania i jestem z lubuskiegoo :P:P.Powiem Ci ze sprzęt dobryy nie zawiódł mnie:) Wymieniłem w nim we wrześniu korbe i tłok.Teraz kupilem EXC 200 i właśnie RX czeka na kupcaa tylko nie mam kiedy wsytawić.Wysokość hmm no jest dość wysoki jak na enduro 125 Ile masz wzrostu to może posadze siostre i Ci powiem czy da rade jeździć :P.Moc jak dla dziewczyny to będzie szatan na początku :P:P ale po miesiacu będzie ok :)

 

tak wygląda mój RX http://bikepics.com/pictures/1208667/ stare zdjęcie, miałem tam jeszcze szosowe opony. Oczywiście moto zarejstrwane na A1 i ubezpieczone :)Jak chcesz wiecej fotek to moge wrzucić.

 

P.S mieszkam w okolicach Żary-Żagań.

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Muki bym proponował właśnie DT 125 ponieważ jest to niższy i mniej awaryjny sprzę a do tego tańszy , wiem ze zostane zaraz obrzucony kamieniami ale wg mnie i opini znajomych apki są nieco awaryjne co wiąże się z naprawami a nie sądze (bez urazy)zeby dziewczyna chciała zaprzątać sobie głowe wymianą tłoka simeringów itp rzeczy więc nie wiem dlaczego polecacie dziewczynie motocykl przy którym należy troche wiedziec w temacie zgadywania np dlaczego nie odpala , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tata się zna na motocyklach. Trochę z niego mechanik :P Nie sądzę, aby aprilia była aż taka awaryjna... Jedni polecają DT, drudzy RX. Już sama nie wiem... Ale jednak mi się zdaje, że RX jest za wysoka :banghead:

Edytowane przez Muka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...