Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ogladalem dzisiaj ktm, o ktorego pytalem pare postow wczesniej czyli tego : http://moto.allegro.pl/item371164786_ktm_620_lc4.html

i tak:

- calkiem fajny, wiadomo odrapany, odlazi lakier bo ktos nieumiejetnie go pomalowal i prawdopodobnie zejdzie caly ten lakier z niego bo wszedzie jest spekany

- wlasciciel odpalil go bez problemu , poczarowal cos ale odpalil szybciutko

- nie znam sie na tyle zeby powiedziec ze wszystko jest super ale silnik wydawalo mi sie ze jest ok

- wszystko tak jak w opisie jest tzn fajne kola supermoto , bak itd

 

no i teraz najistotniejsze, dlaczego go nie wzialem... ten motocykl jest ogromny, niby bez problemu utrzymywalem go w pionie ale nie wyobrazam sobie jazdy na nim w terenie przy moim wzroscie i jego wadze i wysokosci, podobno wszystkie ktm lc4 sa takie nie zaleznie od pojemnosci takze po ogledzinach stwierdzam ze ktm-y sa jednak dla ludzi wysokich i skreslam je z listy kandydatow, bardzo fajne moto ale nie dla mnie :/ , a juz tak wszystko mialem zgrane, nastepnego dnia mialem jechac z nim do znajomego co pracuje w serwisie motocyklowym na dokladne sprawdzenie

 

teraz bede szukal czegos o max pojemnosci 400 i sklanialbym sie ku kawasaki klx 300(250), ewentualnie suzuki dr350, no chyba ze jeszcze polecicie mi cos innego na co bardzo licze :] bo nie ma w tej chwili w mojej okolicy nic ciekawego z tych modeli , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiej postury był właściciel ? bo jak miał z 95 kilo to może sobie utwardził/podwyżył przytym amorek centralny, żeby nie dobił mu w terenie. Patrzyłeś jak tam z regulacją na centralnym, ile zostało do obniżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel byl nizszy ode mnie i moze z 90 kg wazyl, sprowadzil go chyba dla siebie ale wlasnie za duzy dla niego

 

a co sadzicie o husqvarnach? np cos takiego? : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M785794

bardzo blisko po nia nie mam ale moglbym sie pokusic o wycieczke, tyle ze nic nie pisze czy da sie zarejestrowac, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel byl nizszy ode mnie i moze z 90 kg wazyl, sprowadzil go chyba dla siebie ale wlasnie za duzy dla niego

 

a co sadzicie o husqvarnach? np cos takiego? : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M785794

bardzo blisko po nia nie mam ale moglbym sie pokusic o wycieczke, tyle ze nic nie pisze czy da sie zarejestrowac, pozdrawiam

no no bardzo fajny sprzęcik lekki i zrywny ale 40 koni chyba nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o husqvarnach? np cos takiego? : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M785794

bardzo blisko po nia nie mam ale moglbym sie pokusic o wycieczke, tyle ze nic nie pisze czy da sie zarejestrowac, pozdrawiam

husqvarny sie bardzo psują(tak słyszałem)

Edytowane przez majasportomoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byscie mi poradzili abym kupil jezeli mam ok7000zl i potrzebuje enduro do rejestracji ale tak z 40km< . (ktm odpada)??

 

klx, xr, xlr - 250cc albo dr 350cc a żeby miec 40kM to exc 250-450f nie wiem ile kM ma 450f.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos z was wie czy na podstawie takich papierow jak nizej da sie zarejestrowac motocykl, ktory do tej pory jezdzil pare miechow bez rejestracji:

 

1. wystawiony przez: pubblico registro automobilistico, badź automobile club d'italia (oba oznaczenia w górze w rogach) - Nazwa na srodku - to certicicato di proprieta. jest tam nazwa motocykla nr ramy, nazwa wlasciciela wloskiego, jest to orginal z hologramem jest tu data 06/10/2005

 

2.dokument wydany przez Ministero dei Trasporti - Direzione generale della motorizzazione cicile e dei trasporti in concessione - oprocz danych pierwszego wlasciciela ktory zarejestrowal motor sa tu dane motocykla , oraz kolejne przeglady techniczne (tak mniemam) do 2002 roku - rowniez orginal troche rozlatujacy sie niemniej wszystko jest jak powinno.

 

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje w najbliższym czasie zmianę motocykla. Obecnie dosiadam Honde Xr 250 4T z 2000 roku i jest to moje 1 poważne enduro, obecnie planuje zakup KTM'a EXC i tu pojawia sie moje pytanie, która pojemność wybrać, czy 250 2T czy 4T czy może 450, zależy mi na mocy bo już mam dość docinek kumpli ze zostaje w tyle (bo moja honda jest strasznie słaba w porównaniu z innymi 250 w 4T i za ciężka jak dla mnie) i "lekkości sprzętu". Czy ktoś z Was może mi pomóc?

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...