Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co kupić lepiej yamahe yz 125 czy 250?

W 250 zapewne drozsze jest utrzymanie.Drozszy remont,wiecej chleje itp.

A na mój budzet chyba lepiej kupic jakas 125 z poteznym rocznikiem i spokojnie sobie possuwac.

Chodzi o crossy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posuwać to sobie możesz, ale jakąś panienke ;pp

250 wyjdzie w praniu taniej, bo: nie kręcisz tak bardzo to i mniej sie wszystko zużywa więc rzadziej remonty. Ze spalaniem podobnie, chyba że jesteś taki kozak że kręcisz ćwiare w 2T na maksa xD. Nowszy rocznik wcale nie gwarantuje że wszystko będzie cacy... Aha z ćwiarą uważaj! - to jest potęga ;]

Pzdr, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche kijowe zdjęcia. Ale jesli wszystko chodzi i jest wymienione tak jak koles napisał to mozesz wziąć Duzym plusem jest to ze to 125\50. Honda XLR 125 to bardzo dobry motocykl,oszczedny,niezawodny,wytrzymały ale troche słaby bo ma koło 12km. Ale jak na początek to dobra maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

wybor:

2 uzywki:

http://moto.allegro.pl/item359574825_derbi...wad_zobacz.html

lub

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M726555b

 

ewentualnie nowy

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M691187

 

cel: dojazdy do pracy drogami polnymi i asfaltem

 

warunek: zarejestrowany na motorower oraz dostepny i niedrogi serwis.

 

POMOCY ...ktory wybrac?

TESTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skora tak mowisz to pewnie masz racje. Honda to japoniec..autami tylko takimi jezdze i jestem zadowolony-motory pewnie super. Nie wspomialem o DT 50 albo 125/50 :icon_mrgreen:)

Obawiam sie tylko jednego: to uzywka a ja sie na sprzecie nie kumam...na co zwrocic uwage, gdzie sprawdzic takie moto?

A moze jest ktos z okolic Trojmiasta kto mi pomoze?oczywioscie bede zobowiazany :icon_mrgreen:)

Testi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio sprzedalem dt 125 na ktorej jedzilem dluuugo i technike mam mniej wiecej opanowana:P Teraz chcialbym se przesiasc na full crossa ale nie zeby jedziec po torze tylko raczej poligony i takie rzeczy,(sporo ludzi w ten sposob wykorzystuje te motory i sa zadowoleni. CZaje sie na jakas 250... bo jest trwalszy od 125 a z moca sobie poradze. opanuje bestie z czasem, i umiem przewidywac. I pytanie moje brzmi. Co jest lepsze rm 250 czy cr 250. Mowie tu o sprzetach z poczatku lat 90 bo chce dac za niego kolo 4000. Prosze o pomoc. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam problem ... Nie wiem jaki wybrac motor przez moj niski budzet ktory wynosi max 5 tys zł !!

Chciałbym motor o czestej jazdy !! Praktycznie ile bym mial kasy na paliwsko tyle bym jezdził wiec co 2-gi zien praktycznie :cool: Nie wiem jaki wybrac motor .. CHciałbym aby moto miało papier le przy tym ale ciezko jest znalezc cos co bedzie miało dobrą moc i bedzie lekkie.. Odrazu oznajmiam nie wchodza w gre zane 125-tki !! Zastanawialem sie na: dr 350 lub jakims 2T z papierami Husqvarna jakac czy cos :icon_eek: Bo na Yamahe Wr to mnie nie stać :bigrazz: Jak myslicie co bedzie lepsze .. Caly czas po glowie chozi mi zwykła Rm 250 ale czasem chciałbym wyskoczyć na miasto . Co myslicie co bedzie lepsze 4T czy 2T .. WOlałbym chyba 2T ze wzgledu n moc bo wiele opinii slyszalem ze drki sa slabe... Co myślicie moze jakies inne moto ? :> czekaam na opinie

 

 

z góry thx.

Paweł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich stoje przed delematem moge kupic yamaha yz 450f z 2003roku nowiutka z salonu albo yamahe TTR 230 z 2008 roku nowiutka z salonu i niewiem co wybrac??

 

OBIE MASZYNY MOGE wziac ZA PODOBNA CENE TA MA BYC MASZYNA DLA MOJEGO SYNA (15 LAT)

 

waham SIE PONIEWAZ YZ 450 TO 2003 ROK

A TTR 230 NOWA

 

W SUMIE OBIE SA NOWE TYLKO INNE ROCZNIKI PRODUKCJI

 

 

POMOCY !!!!!!!!!!!! CO WYBRAC!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...