Skocz do zawartości

Gaźnik do Jawki z Agmotu


Aster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

W tej chwili w szafce leżą mi już dwa oryginalne gaźniki do Jawki - jeden dziurawy, drugi z zerwanym gwintem na szpilce pływaka :icon_biggrin:. Postanowiłem przyszaleć i kupić sobie nówkę sztukę. Wypatrzyłem, że w Agmocie mają po 50zł. Ktoś już to kupił? To jest czeski czy polski gaźnik? Jak z jakością wykonania?

Pozdrawiam

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 100zł moge ci sprzedać moje 4 gaźniki do jawki + 2 krucce w tym jeden czeski ( odblokowany). gąxniki nie do końca są kompletne ale dołoże wszytko co do nich mam i na pewno będą 2 kompletne i pewnie jeden takki nie dokonca. odezwij sie co potrzebujesz to sie dogadamy bo przecież nie muisz brac wszytkiego ale tak zaokrągliłem bo nie ma co cykać. czesci musze sprzedać bo raz nie mam jawki , dwa kasa a trzy chętne podorzucam jakieś duperele żeby klijent był zadowolony. gąxniki są Jikov.

Edytowane przez hefaistos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

W tej chwili w szafce leżą mi już dwa oryginalne gaźniki do Jawki - jeden dziurawy, drugi z zerwanym gwintem na szpilce pływaka :icon_twisted:. Postanowiłem przyszaleć i kupić sobie nówkę sztukę. Wypatrzyłem, że w Agmocie mają po 50zł. Ktoś już to kupił? To jest czeski czy polski gaźnik? Jak z jakością wykonania?

Pozdrawiam

Lepiej poszukaj coś używanego bo wywalisz kupę kasy na nowy a może się okazać że to badziew. Używany oryginał na pewno nie zastąpi nowego chińskiego.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest gówno koreańskie jak wile na allegro np gaxnik do dt 125 za 150zł przeciez to kpinaa! jakiś skońsnooki gaxnik zrobił z chujowych materiałow, który puszcił na europe a każdy kupuje bo tani. tak samo z tymi kingwayami itp, ja tylko czekam aż ludziom zacznie sie to psuć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielicie a nikt mu powaznie i konkretnie nie odpowiedzial! Pytal czy ktos ma do sprzedania gaznik? Nie!!! Wiec po co sie odzywacie?

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 70 zl moge Ci sprzedac gaznik Dellorto SHA :D od Minarelli am5. Przelot 12 albo 14, nie pamietam.

 

Twój za to dawal wiele do tematu, przepraszam ale to nie dzial gielda jesli chciales oglosic ze masz takie cudo do sprzedania :lalag: :) . A co do mojego postu to trzeba nie potrafiących czytac wyraznie,upominac. !!!! I to tyczy sie m.in CIEBIE!!!!

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością troszke drogo, za 50zł to można silnik kupić :icon_razz: na pewno będzie mniej paliła (dysze, przepustnica i nie wytarty ten 'kanał' w którym porusza się przepustnica) lecz później pewnie pojawią się problemy z regulacją (myśle że nie jest identyczny w każdym mm jak orginał co później może odbeknąć) itd, z pewnością wykonany z kiepskich materiałów więc uważaj na gwinty jeżeli będziesz w nim coś kręcił na gorąco.

moje zdanie - kup używany (ew. kilka) i jeździj,

 

ps na szrotach, złomach pewnie znajdziesz za symboliczną 'zetke' kilka takich, serio :biggrin: kiedyś potrzebowałem cylinder i zgarnąłem 7 sztuk za 10zł, inna rzecz że tylko 2 się nadawały do szlifu :biggrin:

Edytowane przez slzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...