Skocz do zawartości

CBR 600 - nuda?


Rekomendowane odpowiedzi

No tak to dwa zupełnie inne moto.

Jednak napisałem to w kontekście do tytułu tematu CBR600 nuda, dla kogoś kto jeździ długo litrem, albo i więcej to takie moto jak nawet R6 czy CBR600 potrafią zanudzać.

Po prostu ktoś jest już przywyczajony że nie musi tak wysoko kręcić sprzęta, a jak już kręci to jest już naprawdę szatańsko :) i bananowo na twarzy :D

Co do XX-a ja też mam full respekt do tego moto.

Projektanci zrobili genialny projekt, a kontruktorzy wykonali kawał dobrej roboty :D :D

:P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rozmawialem ze swoim znajomym, który jeździ CBR 1100XX. Jadąc na trasie natrafił na kolesia jadącego Yamahą R6, kilkanaście km jechali razem jeden za drugim nie oszczędzając manetki.

Wreszcie się zatrzymali i wymienili motocyklami (tamten od R6 bał się dać komuś obcemu na trasie swój motocykl, ale znajomy do namówił że już troche jeździ na tym moto, a to przecież 1100 :buttrock:, i powiedział mu że to może być jedyna okazja dla niego aby się przejechał XX-em :icon_question: a tamten się zgodzil)

Kiedy z XX-a wsiadł na R6 powiedział że R-ka praktycznie do 10 tys nie jedzie, dopiero od tych obrotów do czerwonego pola "coś" się zaczyna dziać, ale stwierdził że nie jest to i tak to co w XX :flesje:

Pzdr :banghead:

Gdyby ktos obcy zaproponowalby mi zamienienie sie sprzetami na trasie to bym go wysmial. Ten Twoj kolega musi byc bardzo nierozgarniety, pod warunkiem ze oczywiscie istnieje :crossy:.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no ja osobiście bałbym się też komuś przypadkowemu dać swoje moto, a jechać jego.

Jednak wiesz czasem jak nie ma ryzyka nie ma zabawy :D :)

Jeszcze jedno jak napisałem oni jechali spory kawałek razem zczaił jeden drugiego że nie są to amatorzy początkujący, wiesz zdecydowali się na zamiane.

Co do autentyczności istnienia tego kolegi to nie wiem dlaczego masz podejrzenia że może nie istnieć. Może myślisz że zmyślam to dla potrzeby napisania postu, :P ale nie rozczaruje Cię gdybym miał cokolwiek coś zmyślać to bym nie wymyślił znajomego na XX-ie tylko sam siebie na jakieś R1, ZZR1400 albo coś :P :D <joke> hehe :)

Może kiedy zrobie foty na tym XX i dam w avatarze to mi uwierzysz. :P

Pzdr

Edytowane przez gizmucik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to dwa zupełnie inne moto.

Jednak napisałem to w kontekście do tytułu tematu CBR600 nuda, dla kogoś kto jeździ długo litrem, albo i więcej to takie moto jak nawet R6 czy CBR600 potrafią zanudzać.

Po prostu ktoś jest już przywyczajony że nie musi tak wysoko kręcić sprzęta, a jak już kręci to jest już naprawdę szatańsko :) i bananowo na twarzy :D

Co do XX-a ja też mam full respekt do tego moto.

Projektanci zrobili genialny projekt, a kontruktorzy wykonali kawał dobrej roboty :D :P

:crossy: Pozdro

 

 

bry, polecam rowniez przeleciec sie bratem blizniakiem XX - X11 co prawda predkosciowo troche slabszy ale przyspieszenie "ciekawsze" :wink: , i do tego tez duzy :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadz dziewczyne na tył CBR600 i zrób 500km za jednym machnieciem-potem sie jej zapytaj czy było wygodnie?!

jak ktos mowi ze CBR 600 nadaje sie do turystyki to pojecia niema o turystyce!

 

Zależy co kto lubi :cool: Nawet i na CBR600 można uprawiać turystykę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...