Skocz do zawartości

Elektryczny zapłon...


clover
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viper kombinuje takie coś u siebie w etce, jak chcesz to zagadaj do niego, ale z góry uprzedazam że jest to już bardzo wysoki stopień wtajemniczenia (wiem, bo trochę już mi tłumaczył i on i taki inny qmpel który też planuje podobną konstrukcję), poza tym oczywiście całkiem spore koszty. Jeżeli myślałeś, aby to zamontować w jawie, to dobrze radzę, odpuść sobie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mmotocykl ma jezdzic, taka przerobka spowoduje ze tylko sobie roboty dowalisz, bo na pewno nie bedzie to bezawaryjne. Druga sprawa - do maszyn z rozrusznikiem daje sie alternatory o odpowiedniej mocy aby akumulator był odpowiednio doładowywany. Np w niskich temperaturach pojemnosc akumulatora spada do ok 40% pierwotnej pojemnosci a moc zimnego silnika ledwo co przewyzsza jego opory. Same kłopoty z takimi przeróbkami bo rozrusznik zakręci raz i na tym sie skończy. To co zamontował producent zazwyczaj jest dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś:

-jak zrobić rozrusznik na kluczyk,

-ile to moze kosztować,

To będzie kosztowało dużo pracy i wysiłku.

Pamiętaj że musisz w tedy dołożyć akumulator zrobic ładowanie i takie tam pierdoły...

Nie wiem czy warto o tym myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W simsonie nie ma problemu z rozrusznikiem. Były robione oryginalne rozruszniki. Parę lat temu miałem okazję naprawiać takiego SR 50' date=' fajnie to wyglądało jak sobie odpalałem go z guzika :D[/quote']

Fajnie to wygląda jak odpalam Shadowke z rozrusznika nożnego :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje moziwosc przerobienia simsona ze "zwyklym" zaplonem (przerywacz) na taki elektroniczny (odpalany z guzika) ?? Jesli tak to ile to kosztuje i co sie stanie jesli naprzyklad nie chce odpalic z guzika ?? Mozna na pych albo co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...