Skocz do zawartości

silikon z aluminiu


tygrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

praktiker

castorama

 

ja używam produktów ProSeal , mają tego od zarąbania .

do głowicy i wydechu stosuję miedziany sylikon (proseal)

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odtąd gdy złożyłem cylinder bez dodatkowego zabezpieczenia i płyn wciągało .

przecież tego się nie wali warstwy 2mm tylko taką warstewkę aby w szczelinki powchodziło i przy skręceniu nie wycisło

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby sie tyle waliło to i tak wyciśnie:) ale przecież sylikon wypali. Czy cokolwiek innego. Juz lepszym sposobem jest dać głowice i cylinder na lustro i złożyć bez niczego jak to robią w KJSowych maluszynach gdzie spod głowice opuszczonej o 4mm dosłownie wystrzelają uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobiłbyś stosując oryginalną uszczelke a głowice splanował. Wtedy masz pewność że jej nie wydmucha po 5km. Wiem uszczelki są drogie (ja za swoją zapłaciłem 80zł) ale wierz mi że sie opłaca. Stosowanie takiego czegoś jak sylikon nie zastąpi uszczelnienia z blachy. Sylikon to rozwiązanie na krótką mete które zapewne niedługo zawiedzie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Najlepiej zrobiłbyś stosując oryginalną uszczelke a głowice splanował. Wtedy masz pewność że jej nie wydmucha po 5km. Wiem uszczelki są drogie (ja za swoją zapłaciłem 80zł) ale wierz mi że sie opłaca. Stosowanie takiego czegoś jak sylikon nie zastąpi uszczelnienia z blachy. Sylikon to rozwiązanie na krótką mete które zapewne niedługo zawiedzie. Pozdrawiam.

 

 

Widzisz, ale jest coś takiego jak np niedopracowanie fabryczne czy niepewna uszczelka. Ja wymieniałem już 2 razy i za 3 chce żeby już nie ciekło. W poniedziałek jadę po ten hylomar

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...