Skocz do zawartości

motogodziny na kilometry


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłes niewłasciwy sprzęt, używanie crossówki do soft enduro to pomyłka, serwis drogi a to samo pojedziesz na wolniejszym motocyklu,

u nas chlopaki uzywali tych tanich liczników i zmieniali olej co ok 10 motogodzin, problemów nie było,

KTM nakazuje zmieniac olej co 15godzin(nie moto tylko zwykłych godzin pracy) bez względu na to czy exc czy bardziej wysilony sx, więc można się domyślac ze w zależnosci od jazdy nalezy wycznaczyc częstotliwosc serwisu

 

 

 

Wiem że zły motocykl ale taki się trafił ;/ dodatkowo mam moduł bez odcinki,tyanowy wydech na power bombie,tłok o zwiększonej kompresji,lzejsze walki rozrzadu,zmieniony obieg oleju,kosz wiseco i duzoo innych.Dlatego pisałem wcześniej że takie enduro dla niego to jest nic.A o te moto godziny mi sie rozchodzi bo PODOBNO ze zmienionym obiegiem olej trzeba wymieniac co 4mth :D wiec wychodzi na to że olej bede musiał wymieniac w lesie :D:D:D

 

Nie rozumiecie. Motogodziny liczy się w koparce/spychaczu czy traktorze. W crosowkach są godziny i tyle. Liczniki, które są na allegro też liczą godziny.

4 godziny to jeden trening na torze. Albo jakieś 150km w terenie.

Zastawiam się po co ci taki wyżyłowany sprzęt. Oryginał nie jest już przesadnie żywotny, a tutaj to remonty będą jak w dwusuwie. Wątpię również żebyś tę moc wykorzystał w większym stopniu. Części też pewnie nie wszystkie pasują od oryginału. No, ale mówi się, że do odważnych świat należy, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wiem że moc aż taka nie potrzebna, ale tak jak mowilem taki się trafił, cały czas szukałem 530 albo 450 exc ale same trupy:/ Co do częstych remontów to się okaże za 40 godzin sprawdze tłok i zobaczymy.Aktualnie mam ja 10 godzin po remoncie i nic ciekawego nie moge powiedziec na temat serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny to jeden trening na torze.

No a ja jeżdżę tylko po torze, to znaczy że jeżeli jestem na torze przez 3 godziny, z czego realnie upalam przez 1 (bo pozostałe 2 to rozładunek, przebranie się, przerwy i załadunek), to ile mam liczyć? Dotychczas zawsze wpisywałem sobie w takim przypadku 1 godzinę, a nie 4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...