Skocz do zawartości

Puby z motocyklowym klimatem w Poznaniu.


Przemek PbS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Siema

Mam pytanie odnoście Kuźni w Biedrusku, jak wlatujemy od strony poznania tą krętą trasą, wjeżdżamy i po obydwu stronach mamy jednostkę, lecimy prostą i dojeżdżamy do rozjazdu dróg, główna prowadzi w prawo do jednokierunkowej a w lewo jedziemy wzdłuż jednostki-na wprost jest taka polana z drzewami i tam stoi jakiś budynek czy to jest ta kuźnia ?

W jakich godzinach jest czynna ?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam pytanie odnoście Kuźni w Biedrusku, jak wlatujemy od strony poznania tą krętą trasą, wjeżdżamy i po obydwu stronach mamy jednostkę, lecimy prostą i dojeżdżamy do rozjazdu dróg, główna prowadzi w prawo do jednokierunkowej a w lewo jedziemy wzdłuż jednostki-na wprost jest taka polana z drzewami i tam stoi jakiś budynek czy to jest ta kuźnia ?

W jakich godzinach jest czynna ?

 

Pzdr

 

 

..dobrze gadasz... a czynne jest do 21-rwszej... ale o 20:30 frytek już nie kupisz, bo cyt. "zaraz zamykają"... ehhh szkoda słów... :buttrock: Miejsce urokliwe, ale ceny bandyckie, raczej nie polecam knajpy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Dziękuję za dzisiejszą wizytę :) Jak Was wszystkich zobaczyłem, to mi się gęba uśmiechnęła i juz mnie teraz korci na kolejną większą imprezkę, z bluesem, piwkiem i innymi atrakcjami. Jak się tylko ogarnę, to zapraszamy. Powiadomię w dziale Poznań ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odwiedzilem w niedziele, pizza pycha , a na dodatek klimatyczny wystroj wnetrza :) Najlepsza peknieta laga. Fajna ksiega gosci, ale wpisze sie nastepnym razem, bo warto zrobic 200kilka km by posiedziec chwile w takim klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...