Skocz do zawartości

Poscig policji za motorowerkiem ;)


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, ze lepiej sie zatrzymac nawet nie majac papierow (mowie o motorowerach). Pyrtki zwykle prowadza ludzie w wieku 10-17 lat i takiemu na prawde niewiele mozna z punktu widzenia przepisow zrobic. Mandatu nie wlepi....sa inne procedury, ale zwykle policjantowi sie nawet nie chce. Inna sprawa, ze niektorzy zdaja sobie sprawe, ze kiedys sami tacy byli, a takze taki pyrt stwarza mniejsze zagrozenie w ruchu (z czym sie nie do konca zgadzam). Wiec lepiej sie zatrzymac, kulturka, itp, a nie kozaczyc motoryną, czy czymkolwiek malym. Na krzywy ryj jezdzilem paroma sprzetami i jak sie umie jezdzic, to panowie policjanci uwagi na nas nie zwroca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ucieklem w miescie sendą,

ucieklem bo byla nas 9moto, robilismy troche rzeznie w miescie, a ja bez papierow, niektorzy nieogarniali w 100%,

 

ale niepolecam ogolnie:P

 

w damu caly sie trzeslem

 

heh

 

Chopie ... nie chwalił bym się na twoim miejscu....

 

obiecaj teraz że będziesz grzeczny :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ucieklem w miescie sendą,

ucieklem bo byla nas 9moto, robilismy troche rzeznie w miescie, a ja bez papierow, niektorzy nieogarniali w 100%,

 

ale niepolecam ogolnie:P

 

w damu caly sie trzeslem

 

heh

 

 

 

 

Masakratorzy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???? nie mam pytań. co do tutaj wypowiadanych treści- lepiej sie zatrzymać !!! zawsze, łudząc sie że serce policjanta zmieknie :icon_evil: . hehe, a uciec w terenie motocyklem enduro nie ciężko.

 

natomiast co do tego że niewiele można zrobić to miałbym sprzeczne zdanie, ponieważ można zrobić i to DUŻO !!!!!!! A co do mandatu, nawet jak ktoś jest niepełnoletni to mandat wystawia sie z peselku . PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie Gościa pan niebieski zatrzymał patrz pchnął w rów :icon_evil:

Pamietam, że jak byłem młodszy to mój brat uciekał policji na Suzi Gt 80, mi się chwalił, nie miał rejsetracji, znał dobrze teren przejechał 100m i w las, w którym zawsze wszyscy WSK-ami na kręte scieżeczki po górkach jeździli i przejechał przez ten lasek 3km i po uciekaniu :biggrin:

Nie pochwalam ale to nie byłem ja :icon_razz:

Edytowane przez tomasz90skomra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram "mm666" !! lepiej jest się zatrzymać niż uciekać! Przekonałem się na własnej skórze gdy, jak to powiedziałem gdy mnie zatrzymano "niechcący" jechałem na jednym przez skrzyżowanie xD hehe... aa więc tak: Jednego wakacyjnego wieczorku chciałem sie przejechac do kumpla ii napadła mnie taka wena żeby przejechać na jednym przez skrzyżowanie.... gdy to zrobiłem poo jakiś 200m od tego skrzyżowania zobaczyłem ze jakiś gościu nie odpuszcza mi tempa... gdy znacznie się zbliżył do mnie zobaczyłem w swoim lusterku ze ma koguta na desce rozdzielczej i żółtą kamizelke na sobie... zatrzymałem się! Gościu wyszedł z samochodu i ładnie mi się przedstawił "wydział ruchu drogowego" po czym powiedział " ku*wa co ty na tym skrzyżowaniu żeś odj*bał?!" oczywiście moje tłumaczenie było ze "niechcący" :icon_mrgreen: poczym odpowiedział mi ze maa byc to ostatni taki raz bo sie spieszy bo córka ma dzisiaj urodziny ^^ nigdy nie wiadomo kto cie zatrzyma więc lepiej jest zaryzykować :icon_razz: heeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki numer zabiorą mu prawo jazdy na dwa lata i tyle nawojował.

Nie ma prawka i tak mu zabiorą bo jest taki przepis i po dojściu do pełnoletności jeszcze będzie musiał poczekać 2 lata a potem jak zrobi to na rok dadzą mu warunkowo. Nie opłaci się.

A wystarczyło się zatrzymać i w płacz , wystarczy i pomaga zapytajcie koleżanek.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba płakać. Zależy na kogo sie trafi. Jeden przymknie oko, drugi nie. Jak wiadomo zawsze trzeba sie zatrzymać.

 

Nie pamietam dokładnie. Wiem, że jak masz katB a jedziesz na motocyklu to mandat 500zł, natomiast nie wiem dokładnie jak to jest przy nie zatrzymaniu się do kontroli- z teog co mi wiadomo zabierają prawko, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba płakać. Zależy na kogo sie trafi. Jeden przymknie oko, drugi nie. Jak wiadomo zawsze trzeba sie zatrzymać.

 

Nie pamietam dokładnie. Wiem, że jak masz katB a jedziesz na motocyklu to mandat 500zł, natomiast nie wiem dokładnie jak to jest przy nie zatrzymaniu się do kontroli- z teog co mi wiadomo zabierają prawko, ale nie jestem pewien.

 

 

Jak masz kat. B i jedziesz na moto bez A to dostajesz 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...