Skocz do zawartości

Kocur jest mój !!!


radekss771
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po przejechaniu 2500km po kraju, wielu rozczarowaniach "polskimi igłami" :) (przez telefon wszystkie nie wymagają wkładu finansowego i stan bdb) trafiłem do naszego zachodniego sąsiada. Zastałem tam inny świat sprzedający nie okłamują ,a nawet wytykają wady i ubytki po to aby człowiek nie jechał na darmo 1000 km !!!! I udało się kupić maszynę od pierwszego właściciela,serwisowaną i bezwypadkową.

Ciekawe jest to ,że kupiłem moto które mi się najbardziej podobało od samego początku ale było dla mnie za drogie. Jednak po wielu namowach niemiecki kolega trochę zmiękł ,a ja dołożyłem parę stówek :) No i się dogadaliśmy.

Ale bez pomocy kilku osób nie miałbym swego kocurka. I tu muszę podziękować:

- mojej kochanej żoneczce Sylwii ,że się zgodziła ,wspólnie zarobione pieniądze przeznaczyć na moje marzenie

-Wojtkowi (Szczecin) za gościnę, cierpliwość ,pomoc w wyborze moto.Jego wiedza techniczna i doświadczenie były bezcenne.

-Mikiemu (Szczecin) ,który urabiał sprzedającego w języku niemieckim.

 

Na razie podaję link ale zdjęcia już niedługo:

Mój Thundercat

 

 

Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje , piekny konik.

Z ta niemiecka uczciwoscia , to do konca sie nie zgodze.

Natomiast faktem jest , ze nasi "handlowcy" zdecydowanie przeginaja w opisach (czytaj zachwytach) oferowanych maszyn.

Z Niemcami nie jest zle , ale oni tez juz zdazyli nauczyc sie paru "sztuczek".

Ja swoje motorki takze kupuje za miedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...