Skocz do zawartości

saska251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spoko. tam w tej zajezdni ciężko się dogadać, ale atakuję ich sukcesywnie

 

tak czy siak, mam zamiar uzbroić ewentualny garaż w system alarmowy. Planuję albo podpisać umowę z firmą ochroniarską, albo ew. zmontować powiadomienia na komórkę - w przypadku włamania, bądź czegoś takiego każdy "zainteresowany" - czyli właściciel motocykla, będzie dostawał SMS albo wiadomość głosową na telefon komórkowy :icon_mrgreen:

 

i już jest gdzie zimować moto :(

 

jacyś chętni jeszcze? opieka serwisowa również tam będzie - czyli doładowywanie akku, przepalanie, jakieś drobne regulacje - sama bajka :(

 

pozdro251

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszce nie.

 

cały czas szulam czegoś. ta hala mnie nęci - ale sam nie dźwignę takiego wydatku.

oni krzyczą 10 zł za metr - metrów jest 70.

żebym miał gwarancję, że się chętni znajdą - zaryzykowałbym - ale troszkę się obwaiam.

 

a miejsce byłoby świetne - można dłubać przy motongach i przepalać silniki, nikt się nie przyczepi, bo tam są same warsztay i takie różne

 

hala którą wynalazłem nie ma drzwi garazowych - i wiem że mają problem z wynajęciem tego. Może gdyby ich poszczuć jakimś dobrym negocjatorem - zeszli by z ceny.

 

No nic - ja szukam nadal.

 

pozdro251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. kusi mnie ta hala. Mogę wywieźć moto na zimę 100km stąd, ale wtedy nie będzie ani samotnego, ani wspólnego dłubania przy moto. Mieszkam na sienkiewicza, to jakoś super daleko nie jest...

 

Jak tam obecna sytuacja?? Dajcie znać, jeśli koszty wyjdą 50-60zeta to bym się pisał - przynajmniej do wiosny.

Edytowane przez _SB_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Panowie gdzieś na Hubach, najlepiejw okolicy Glinianej szukam garażyku dla mojej VFR!! dosyć pilna sprawa. Plizzz o kazde info na [email protected] albo tutaj.. Jak wyszło z tym na Kościuszki?? Wynajmujecie?? w ostateczności dołączyłbym jakbym nie miał innego wyjścia... No i jeszcze jedno, koło mnie na Glinianej są garażyki podziemne które stoją puste i chyba mozna wynajmowac od spółdzielni mieszkaniowych... spokojnie 3 motorki sie zmieszczą jak nie 4... Byłby ktoś chętny jakby co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada.

Ja mieszkam na Gajowej :wink: motocykle stoją na buforowej ale miejsca nie mam. Na Hubskiej tam gdzie myjnia jest są garaże ale do sprzedania. Może warto zainwestować koleś oferował za 10 000zł co jest sumą raczej przyzwoitą jak za własny kąt.

Jak coś się więcej dowiem to dam znać.

 

P.S.

W Autogiełdzie jest ogłoszenie o garażu przy Hubskiej ale cena niezbyt....180zł/miech

Edytowane przez mip44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S.

W Autogiełdzie jest ogłoszenie o garażu przy Hubskiej ale cena niezbyt....180zł/miech

 

 

180 to dość niska cena. Ja bule dwie paczki i mam w kawał drogi w pizdu przez miasto :icon_mrgreen:

 

poŻdro

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyszło z tym na Kościuszki?? Wynajmujecie?? w ostateczności dołączyłbym jakbym nie miał innego wyjścia... No i jeszcze jedno, koło mnie na Glinianej są garażyki podziemne które stoją puste i chyba mozna wynajmowac od spółdzielni mieszkaniowych... spokojnie 3 motorki sie zmieszczą jak nie 4... Byłby ktoś chętny jakby co??

 

Na Kościuszki to chodzi o te miejsca na parkingu strzeżonym czy może coś innego? Dowiadywałem się i właściciel udostępnia miejsce tylko na minimum 3 miesiące i zapłata z góry 210 zł. Jakby było nas więcej to możny by się pewnie jakoś dogadać. Wydaje mi się że to dobra propozycja bo to parking strzeżony i oczywiście w zamkniętym pomieszczeniu. Jakby co to jestem zainteresowany.

Jeśli chodzi o garaże spółdzielni to miejsce parkingowe kosztuje 180 netto koło biedronki na Traugutta. Więc pewnie w innych budynkach ceny mogły by być podobne.

 

Pozdrawiam, Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na Kościuszki to chodzi o te miejsca na parkingu strzeżonym czy może coś innego? Dowiadywałem się i właściciel udostępnia miejsce tylko na minimum 3 miesiące i zapłata z góry 210 zł. Jakby było nas więcej to możny by się pewnie jakoś dogadać. Wydaje mi się że to dobra propozycja bo to parking strzeżony i oczywiście w zamkniętym pomieszczeniu. Jakby co to jestem zainteresowany.

Jeśli chodzi o garaże spółdzielni to miejsce parkingowe kosztuje 180 netto koło biedronki na Traugutta. Więc pewnie w innych budynkach ceny mogły by być podobne.

 

Pozdrawiam, Bartek

 

witam wszystkich

jako "potrzebujący" pozwolę sobie odświeżyć temat, mianowicie na dniach sprowadzam maszynke do Wro i chętnie bym na spółkę z innymi wynajął jakieś miejsce parkingowe/garaż - okolice Komuny Paryskiej preferowane, jeśli ktoś byłby chętny ma namiary na takowe to byłbym bardzo wdzięczny za info :-)

jeśli nic się nie znajdzie to zostaje nędzny parking pod biedronką :/

 

pozdroV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wynajmuje dość duży garazyk na ulicy bocznej - boczna hubskiej na przeciwko komendy wojewódzkiej drogówy:D - musiałbym pogadac z kolesiem od którego wynajmuje... Cena byłaby podobna do ww.

 

Jakby co w tych okolicach byłby ktoś chętny?

Edytowane przez Marcin_Wroclaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam garaż boczna ul. Oplskiej (przy bylej zajezdni MPK), garaż ogrzewany z kanałem i narzędziami (były warsztat samochodowy) teren zamknięty w domku jedno rodzinnym, stały nadzór (dziadek mieszka za ściana) możliwość podpięcia kamerki internetowej 24h, moje gg 7395074 tel 0-7911612

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...