Skocz do zawartości

NOSTRADAMUS OSTATNIE POŻEGNANIE


Nostradamus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co napisac...

Z jednej strony taka swiadomosc wykielkowala gdzies w swiadomosci, ze nastepnym moge byc ja. Takie 'pogodzenie sie' z mozliwoscia porazki, bo nie zawsze sie wygrywa. I jakos z tej strony przychodza do glowy chlodne slowa 'nie udalo mu sie'

Z drugiej strony ciezko pogodzic sie z faktem, ze czlowiek stracil zycie i nigdy juz z nami nie posmiga, ze nie pozdrowie tego 'bliskiego nieznajomego' mijajac go na drodze. I jakos lzy sie cisna pod powieki.

 

Powodzenia gdziekolwiek jestes i cokolwiek porabiasz chlopie.

Rafał.

 

Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania.

 

www.paramoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,niektórzy pisza o okolicznosciach wypadku,jak to sie stało,czu to wazne,jak dla mnie takie pytania nie maja celu.

 

Opis okoliczności wypadku jest bardzo ważny. Może inny 19-latek czytając to zastanowi się nad swoim stylem jazdy i dzięki temu nie zginie. Czytając o wypadkach motocyklistów ( niestety przeważnie w wieku 18-25 lat ) uważam, że 90% z nich było na własne życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę jeszcze raz poniewaz wczoraj post sie usunał.

 

"Pogrzeb odbedzie sie 29.09.2007r (tj. sobota) o godz. 11:00 (cialo zostanie zabrane z kaplicy o godz. 10:45) w Kościele Parafialnym w Zaleszanach...

Mam prośbe do wszystkich tych ktorzy maja zamiar przybyc o powiadomienie o tym jednego z glownych osob, ktora mogla by do mnie zadzwonic i dowiedziec sie o planie POŻEGNANIA Przemka jak prawdziwego motocykliste, zgodnie z jego zyciowa pasją.

W imieniu całej rodziny chcialbym Wam wszytskim złożyc podziekowania za kondolencje i miłe słowa o Przemku... Dziękujemy"

 

Planowana jest eskorta przez osoby na motocyklach z Rozwadowa(Stalowa Wola) do Zaleszan gdzie odbedzie sie pogrzeb... Wszystkie osoby chetne w towarzyszeniu w eskorcie w ostatniej drodze Przemka prosze o kontakt pod numerem 609 021 509 (osoba ktora ofiarowala sie podjac organizacje tej eskorty) by dowiedziec sie cos wiecej.

 

Dziekuje bardzo i niech SILNIKI ZAWYJĄ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis okoliczności wypadku jest bardzo ważny. Może inny 19-latek czytając to zastanowi się nad swoim stylem jazdy i dzięki temu nie zginie. Czytając o wypadkach motocyklistów ( niestety przeważnie w wieku 18-25 lat ) uważam, że 90% z nich było na własne życzenie.

witam,chetnie podejme sie dyskusji na ten temat ale nie w tym watku,mozna załorzyc osobny temat.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zobaczyłem to bardzo mało winy z jego strony było.

I jak powiedział Buła pozniej o tym pogadamy

 

Buła do zobaczenia w stalowej .. :/

Nie znałem Go osobiście, ale w swoich postach pokazywał, że nie każdy młody człowiek na motocyklu to wariat i samobójca. Miał poważne i rozsądne podejście do życia i swojej pasji.

Mam nadzieję, że jest teraz tam, gdzie zawsze chciał być, na szerokich, równych drogach z pięknymi winklami i jest szczęśliwy. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...