Skocz do zawartości

Podstawy jazdy Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

iemanko, dawno mnie tutaj nie było Wink Strzałek co tam u Ciebie ?? widze ze post rozwinął sie na 17 stron,,, kiedys było 8 Very Happy pozdro aha mam do sprzedania zębatke AFAM nową na tył do ktma 50.

 

Jak widzisz temat i 4um sie rozwija.

W tym sezonie dalej jedziesz EXC 125 czy czymś nowym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłem na chwile - ale moze bede częściej zaglądał, zapraszam was na moją nową stronke i moje nowe zainteresowania turystyką motocyklowa. Narazie mam do sprzedania KTM EXC 125 2005 po tuningu. A przyszły w zawodach nie bede leciał całego sezonu, booo mi sie nie chce :P troche odpuściłem, ścigam sie samochodami bo wreszcie mam prawko;) mam dziewczyne itd itd :) Pozdro 600V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie, no spoko :buttrock: już mi przeszło. Ale musze sprzedać KTM EXC 125 2006 i chce kupić Husqvarne 450. Moze jest ktoś na katmana chętny w bardzo dobrej kasie. Dominik co u Ciebie, czym teraz śmigasz?? Marek nie wiedziałem że nawet tutaj zaglądasz:D Ten świat jest taki mały ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem po lesie jakies 60 km/h prostą trasą. Jade Jade pojawia sie górka no to podjeżdzam (prędkosc jakies 40 km/h) i gdy byłem juz na szczycie był zakręt trasy w prawy i na mojej drodze drzewo.. wyrobiłem w prawo na tyle ile sie dało no i zachaczyłem kiera o drzewo..

efekty..?? zgieta kiera, pękniety boczek, skrzywione stopki i wajcha do biegów. a ze mną nadgarstek zwichniety. na nodze oparzenie z którym pojechałem do lekarza:P no i cały poobijany.

 

Wiec uwarzajcie co kryje sie za górka ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem po lesie jakies 60 km/h prostą trasą. Jade Jade pojawia sie górka no to podjeżdzam (prędkosc jakies 40 km/h) i gdy byłem juz na szczycie był zakręt trasy w prawy i na mojej drodze drzewo.. wyrobiłem w prawo na tyle ile sie dało no i zachaczyłem kiera o drzewo..

efekty..?? zgieta kiera' date=' pękniety boczek, skrzywione stopki i wajcha do biegów. a ze mną nadgarstek zwichniety. na nodze oparzenie z którym pojechałem do lekarza:P no i cały poobijany. [/quote']

 

A co to kogo obchodzi?? Temat brzmi "Podstawy jazdy enduro"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, wszystkich maniaków. Może moje pytanie wyda się trochę głupie ale teraz dopiero tak naprawdę zaczynam przygodę z enduro (nie licząc CZ cross, etz itd.) i mam małe pytanie. Co do nawrotek - czy podczas nawrotek trzeba kontrolowac sprzęgło? Bo osobiście mam problem, gdy zawracam wokól nogi to muszę trzymać maksymalnie motocykl, żeby mi nie spadł, ręce są mocno przyklejone do kiery, nie da rady wtedy wciśnąć sprzęgła po to by np. zwolnić, schamowaać prędkośc wychodzenia z nawrotki (za nawrotką jest np. zakręt, przeszkoda która trza ominąć). Także robie aktualnie nawrotki bez użycia sprzęgła, ale np. w innych motocyklach zawsze mogłem mieć kontrole nad sprzęgłem przy zawracaniu (etz, cz cross), a przy masie xl 500 jakoś nie da rady wcisnąć klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...