Skocz do zawartości

Podstawy jazdy Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

moze zripuje ktos na zwykle cd bo nie dorobilem sie dvd :) ewentualnie kto by mi zrobil kopie DVD jakos sobie poradze (oczywiscie skasuje w przeciagu doby zgodnie z prawem :mrgreen: :-D )

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moje pytanie moze najwiekszego poziomu nie posiada ale jest to dla mnie bardzo denerwujace.Mianowicie gdy w zakręcie bardzo piaszczystym (tor quadowy) pochyle motocykl i wystawiam noge przed siebie i nią kresle tor jazdy (mniej wiecej) czasami ucieka mi do tyłu i trace równowage i padam na bok bo jestem mocno przechylony a nawet wychodze z takiego zakrety bokiem.Staralem sie cwiczyc wyjscia z takiej opresji ale nie mam pojecia jaki "szposób" zastosowac.Prosze o rade doswiadczonych bo juz mnie troszke stawy kolanowe bola od takiego wracania sie nogi.Pozdrawiam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...zle to wytłumaczyłem.W zakrecie sa przez nas wyrobione takie tory,koleiny i one sa dosc długie ze jak jade tą koleina to rezam podnózkami.Jest to tor quadowy takze oni takie dziurki to maja...nie obchodzą ich.Trzymam tak noge (wydaje mi sie ze dosc wysoko)ze az czasami troche łydką przejade po ziemi.Jest to trudne do opisania bo sam tor jest trudny a moje umiejętnosci marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam do was następujące pytanie. jak jechac po skosnym w poprzek terenie np. po zboczu jakiegos wawozu. tzn chodzi mi o taki teren gdzie z jednej str. jest wyżej a z drugiej niżej. co zrobić gdy nagle moto zaczyna sie zsuwać w dół (przytrafiło mi sie tak raz i myślałem że to bedzie już koniec) oraz jak w miare szybko jechac gdy nachylenie jest łagodne aby sie nie przewrócić bo wiadomo - będzie ściągac w tą strone gdzie jest niżej.

z góry dzieki

pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim jechać na stojąco.

ok, ale jadąc na stojąco nie bardzo mam jak podepszeć sie nogą w razie jakiegokolwiek uslizgu któregos z kół. Nie tak jest?

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok' date=' ale jadąc na stojąco nie bardzo mam jak podepszeć sie nogą w razie jakiegokolwiek uslizgu któregos z kół. Nie tak jest?[/quote']

No tak ale na stojaco bedzie ci chyba trudnien motorem "balastowac"

Wszystkiego moim zdaniem dowiesz sie w praktyce

 

* balansowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...