Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie moderatorzy, wlepcie sobie po 10% ostrzeżenia. W Szczególności Adam, który na pewno się wybiera do 2oo :buttrock:

 

Spokojnie wlepimy mu w 2oo jak go dorwiemy ... :biggrin:

 

a zebym nie był oskarżony o spam to napisze cośśś na temat

 

To mooooże mi sie uda wyrać do 2oo w czwartek o 20 ?

 

 

p.s.

Tak .. ale jak masz już gmole kufry cetralna stope , ewe. pompe mikuni pod. kierownicy to w sumie taniej cie wyniesie przy zakupie z moto niż osobno..

spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że mi gmole pospawa znajomy który się bardzo dobrze zna na gięciu cięciu i spawaniu i zrobi taki kształt i takie uchwyty/zaczepy jak chcę. Chyba, że kolega zrobi mi rówież kufry dużo taniej i o takim kształcie z takimi zaczepami jak chce. Centralna stopka, ale tylko oryginał to jest jedyna rzecz której bym chciał sobie oszczędzić, no i może podwyższona szyba AfrikaQueens.

 

A żeby nie było. To w 2oo bym się pojawił, ale najchętniej nieco wcześniej. Bo mi się nie chce po pracy do domu jechać. No chyba, że odwiedzę najpierw remontowane mieszkanko i zobacze jaki z tamtąd dojazd. Ponieważ będę nie zmotoryzowany :biggrin: pewnie posiedzę dłużej :)

 

PS pompa mikuni to już nie jest jakiś duży wydatek :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A żeby nie było. To w 2oo bym się pojawił, ale najchętniej nieco wcześniej. Bo mi się nie chce po pracy do domu jechać. No chyba, że odwiedzę najpierw remontowane mieszkanko i zobacze jaki z tamtąd dojazd.

to sie umówmy jakoś w centrum, przecież blisko mamy, a ja też o 17 kończę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu omawiamy to, że w czwartek spotykamy się w 2oo ;) :buttrock:

Czwartek??? Ou holy shit!!! W czwartek wybieram sie na dżem-a do stodoły... I "weź tu pisz wiersze i bądź mądry..." nie wyrobię... :( chyba, że next czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...