Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

mam pytanie czy Marcin SF :)

 

przypadkiem chwalił się swoim nowym nabytkiem? czy jescze nie kupił?

 

bo cośśś mi się wydaje ,że HMmm marcin doszedł do słusznego wyboru motocykla.. :icon_mrgreen:

oj psze Pana... Pan nie na bierząco jest! zdążył kupić, zepsuć, naprawić, zepsuć.... teraz chyba znów naprawił :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa dawno nie byłem na FO i nic nie wiem ..........

Na stronie AT zauważyłem jakiegoś kolesia z 3 postami o tej samej ksywie i seeeee mysle...

 

No nie .............ale to nei możliwe.............

 

marcin kupił AT ...............? :)

 

Widać ,że długo go nie musiał przekonywać .. ghehehehe mądry człowiek ..

 

ale ,że spier.. sprzęt to nie możliwe :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa dawno nie byłem na FO i nic nie wiem ..........

Na stronie AT zauważyłem jakiegoś kolesia z 3 postami o tej samej ksywie i seeeee mysle...

 

No nie .............ale to nei możliwe.............

 

marcin kupił AT ...............? :icon_mrgreen:

 

Widać ,że długo go nie musiał przekonywać .. ghehehehe mądry człowiek ..

 

ale ,że spier.. sprzęt to nie możliwe :biggrin:

Jakie AT?!?!!? kupił DR 300 czy 350 ...... nie pamiętam, jakąś różową padake :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AT trochę mi się rozwleka w czasie, bo się przeprowadzam. Ale jedyny słuszny motocykl wystąpi. Na forum AT jestem, to ja, to mój nick na razie przerobiłem dział problemy techniczne od deski do deski. Teraz najbliższe 2 -3 miesiące pozwolą mi ocenić realność zmiany sprzęta.

 

Na razie robię wprawki enduro na DR 350 którą zdązyłem zepsuć, naprawić, zepsuć i znowu naprawić a potem zepsuć i dziś ją znowu naprawiam. Wczoraj wypłukałem z niej 10 kg błota :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AT trochę mi się rozwleka w czasie, bo się przeprowadzam. Ale jedyny słuszny motocykl wystąpi. Na forum AT jestem, to ja, to mój nick na razie przerobiłem dział problemy techniczne od deski do deski. Teraz najbliższe 2 -3 miesiące pozwolą mi ocenić realność zmiany sprzęta.

 

Na razie robię wprawki enduro na DR 350 którą zdązyłem zepsuć, naprawić, zepsuć i znowu naprawić a potem zepsuć i dziś ją znowu naprawiam. Wczoraj wypłukałem z niej 10 kg błota :buttrock:

 

Słuszny wybór.........najlepiej rocznik 92 ..... ale to już ......wyczytasz na forum AT...

 

szykuj kaske z 10 000 musisz mieć...na dobrze wyszykowany sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszny wybór.........najlepiej rocznik 92 ..... ale to już ......wyczytasz na forum AT...

 

szykuj kaske z 10 000 musisz mieć...na dobrze wyszykowany sprzet

 

myślałem o czymś nowszym i będę szukał czegoś na dotarciu czyli do 40 tys.km. Pewne wady rd07 nie są aż tak straszne, żeby mnie zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wady...............Rd07

 

masz całą litanie na forum At ... i każdy swój ogonek chwali

 

niżej się siedzi jak w RD04 inna rama już od 93 roku..

brak kontrolek paliwa od 93 roku

masz już Tripmastera ( ale w rd04 92 było już)

 

cena wyższa .. ale to raczej zależy od dadatków jakie mogą być w AT

 

a o doatrciu mozna powiedzieć w granicach 80 -100 tysi .... można powiedzieć ze moto AT jest dotarte..

przebiegi bez remontów w granicach 150 000 tysi to norma.. tylko trzeba dbać .... oleje dobre lać ..synchro.. czasem zaworu ustawić i śmigać....

 

Sam widziałes moja .........padake ? no nie tak nei napisze ... Moja AT z 91 roku z przelotem 86000 km. gdzie trzeba dodoać z 50 tysi . ( bo zapewne szafa cofana była) pali śmiga ... ale zaczeła mi olej brać :buttrock: w tym roku. i powodem jest najprawdopodobnie .. komin ... se zachciałem przelot założyć to mam. teraz... :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rd-4 trudniej z częściami, ale tu się nie ma co licytować ani gadać. Przerobiłem całe forum w tematach ciekawych i całą mechanikę, więc mam całkiem wyraźny obraz całości. Będe szukał czegoś po 94 r z nie dużym przebiegiem. Całkowitego golasa, żeby sobie wszystko już po swojemu wyszykować, a nie płakać nad czyjąś inwencją twórczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...