Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w czwartek mam nadzieję, że będą godne warunki do imprezowania. Ale będę o was pamiętał :icon_mrgreen:

 

 

Napisze tak, w czwartek jest 13 wiec pogoda bedzie napewno zla i mam nadzieje iz mimo to bedziecie sie bawic przynajmniej do polnocy. Pozdro Wam. :)

 

No może naprawde jakaś knajpka w Centrum, 2oo dobre na Wiosne, Lato i wczesną Jesień :icon_mrgreen:

 

 

Ciekawa propozycja warto sie zastanowic ja jestem za ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...

 

Spora i tania oraz dobrze polozona knajpka w centrum jest Parana

na Marszalkowskiej pomiedzy Pl. Prostytucji a Rotunda.

Blisko stamtad do komunikacji miejskiej i kebabow.

 

Ja do 2oo poki co jezdzic nie zamierzam... jest tam smutno i daleko.

Bedzie wiosna albo pogoda na motorek to nie ma sprawy ale tak to mi sie nie chce.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze być Parana :] to chyba dawna mordownia Dolce Vita z tego co pamiętam. Bywało się :) Nie wiem czy na wszelki wypadek jakiejś rezerwacji nie wykonać. Bo popudniami bywa/bywało tam tłoczno nawet w tygodniu.

 

Tylko zeby byl Jack Daniels lub wino wytrawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dupa. zapomniałam o taki drobnym szczególe jak mój brat. znaczy... urodziny brata... juz nie miałsie kiedy rodzić tylko jak stan wojenny ogłaszali :| w związku z tym jutro mnie nie będzie, gdziekolwiek ostatecznie będziecie. cholera jasna :/ i trzeba wszystkie motocyklowe "akcesoria" pochować, żeby się tata nie dowiedział jak wpadnie na tort... cholera jasna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...

 

Spora i tania oraz dobrze polozona knajpka w centrum jest Parana

na Marszalkowskiej pomiedzy Pl. Prostytucji a Rotunda.

Blisko stamtad do komunikacji miejskiej i kebabow.

 

 

 

W takim razie miejsce ostateczne jutrzejszego spotkania jest w... ???

 

prosze dokonczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siem zgadamy w ciagu dnia :banghead:

 

Reasumując, kto ma ochote jutro na Piwko, spotykamy sie w Lotosie, róg Chełmskiej/Sobieskiego, gdzieś po 19-ej :wink:

 

Buziaczki :buttrock:

 

 

z tematu wigilijnego wklejam tutaj miejsce i godzinę spotkania. Wigilia środa za tydzień w tym samym lokalu

 

 

 

aaaa no i mi się mod wciął w odpowiedź. Sorx za spam :]

 

no i dupa. zapomniałam o taki drobnym szczególe jak mój brat. znaczy... urodziny brata... juz nie miałsie kiedy rodzić tylko jak stan wojenny ogłaszali :| w związku z tym jutro mnie nie będzie, gdziekolwiek ostatecznie będziecie. cholera jasna :/ i trzeba wszystkie motocyklowe "akcesoria" pochować, żeby się tata nie dowiedział jak wpadnie na tort... cholera jasna :/

 

łiii tam, urodizny Brata to nie taki dramat :wink: za rok będą następne :cool:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...