Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu zimowego - listopad.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do rozmowy z młodzieżą w Borkach, zakładam temat o kolejnej imprezie jaką będzie rozpoczęcie sezonu zimowego.

Proponowany termin to druga połowa listopada, bo:

- pierwszy łykend większośc spędzi w zadumie nad nieustającym przemijaniem,

- drugi łykend niektórzy (ja też) spędzą na torze w Sochaczewie.

Zostają nam łykendy z sobotami 17 i 24 listopada, kiedy chyba nic w światku motórowym się nie dzieje - nie ma bajzlów, giełd, zawodów - chyba, że się mylę, to proszę mnie poprawić.

:icon_mrgreen: Teraz pytanie najważniejsze: gdzie się spotykamy?

Mnie podoba się Gdańsk i reszta Trójmiasta - oto moja propozycja.

 

Co Wy na to? Ino sie nie pobijta :icon_razz:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej... ja żartowałem :] Ale ok... Kombinuj, tylko gdzieś bliżej centrum niż nad morzem... Proponuje SKORZĘCIN w pod Witkowem koło Gniezna. Jest tam podobny ośrodek do Borkowego, knajpki, restauracyjki (niestety najprawdopodobniej większość będzie poza sezonem zamknięta) i świetna, ogromna plaża nad jeziorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzęcin jest dobry, ale nie w tym okresie, bo nie zastaniesz tam nikogo... :icon_mrgreen:

Proponuję centrum Polski :icon_razz:

 

Tomek rozmawiałeś o tym ze mną i z Adamem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje SKORZĘCIN w pod Witkowem koło Gniezna. Jest tam podobny ośrodek do Borkowego, knajpki, restauracyjki (niestety najprawdopodobniej większość będzie poza sezonem zamknięta) i świetna, ogromna plaża nad jeziorem.

 

To są moje rewiry. Z P-nia leci się tam ok 30-40min (autostradą) ale faktycznie w listopadzie psy dupami tam szczekają i dydkami wodę piją :D

Myślę że ogólnie kemping z domkami odpada. Lepiej jakiś hotel w rozsądnej cenie gdzieś nad jeziorkiem.

A w ogóle co jak spadnie śnieg :icon_mrgreen:

Edytowane przez Maciek PO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

:D Teraz pytanie najważniejsze: gdzie się spotykamy?

Mnie podoba się Gdańsk i reszta Trójmiasta - oto moja propozycja.

 

Co Wy na to? Ino sie nie pobijta :D

 

 

 

Super pomysł :icon_mrgreen: Kiedyś Tomasz wymyśliłeś Białystok i skończyło się w Toruniu (za Toruń szacuneczek) ... ale to Trójmiasto ... południowa Polska nie dopisze ... Szczecin też nie :D ... tak tylko sobie napisalem żeby posty nabić :D

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gdańska jedziemy oczywiście pociągiem :crossy: ?

Jeżeli jednak się upieracie na jazdę na 2oo to podrzucę coś w centralnej (mniej więcej) Polsce: ośrodek Cesarka koło Strykowa albo ośrodki w Sielpi koło Końskich. Tyle, że tam dojazd komunikacją publiczną raczej nie występuje.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...