Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu zimowego - listopad.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie przesadzaj z tym avata :icon_razz: rem - no cóż mojej Żonce sie ostatnio troszke przytyło... ;)

 

ale i tak ją kocham... :icon_eek:

 

Rozumiem MARCIN,że piszesz się na to spotkanko? :lalag:

 

No to już jest kilka osób chętnych.

 

 

avatar niestety rozwala mnie mocno, jest jednym z 2 avatarów które zasłaniam ręką jak czytam posty :)

 

co do imprezki ja się pisze na 100%,

 

co do miejsca spotkania, ze względu na prawdopodobne zimno mozna zorganizować imprezkę w borkach w hotelu, a jak się w międzyczasie zrobi rozssądnie ciepło to można przecież zawsze zrobić ognicho, albo się na nie złożyć :)

 

Spota znamy, dojazd znamy, okoliczne knajpki też nie będzie komplikacji jak z cesarką, że może nie wypalić jak temperatura spadnie do minusowej no i zewsząd blisko

 

 

PS Tomek nic nie zamknął, IDEA Rozpoczęcia jest wieczna :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin SF- mądrze napisane :)

 

Właściwie to w czym jest problem - ustalamy termin i wpisujemy się na liste.

 

Miejsce już jest ustalone: BORKI

 

a teraz proszę o wpisywanie się chętnych i propozycję kiedy!!!

 

avatar niestety rozwala mnie mocno, jest jednym z 2 avatarów które zasłaniam ręką jak czytam posty :)

 

co do imprezki ja się pisze na 100%,

 

co do miejsca spotkania, ze względu na prawdopodobne zimno mozna zorganizować imprezkę w borkach w hotelu, a jak się w międzyczasie zrobi rozssądnie ciepło to można przecież zawsze zrobić ognicho, albo się na nie złożyć :)

 

Spota znamy, dojazd znamy, okoliczne knajpki też nie będzie komplikacji jak z cesarką, że może nie wypalić jak temperatura spadnie do minusowej no i zewsząd blisko

PS Tomek nic nie zamknął, IDEA Rozpoczęcia jest wieczna :)

Jeśli chodzi o zmianę avatora to obiecuję,że zmienie jak tylko znajdę coś gorszego :D

 

Pozdr.

WSTĘPNY TERMIN SPOTKANIA w BORKACH: 17/18-XI-2007

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Przemek nie zadzwoni, to ja zadzwonię w poniedziałek, zobaczymy jak z miejscami w ten weekend, jeżeli nie będzie problemu zakładamy listę społeczną :crossy:

 

 

Igor, pomieszczenia hotelowe na pewno cieplutkie, koszt pokoju odrobinę wyższy, ale pewnie nie będzie tylu szlifowanych maszyn i rozwalonych sprzęgieł więc i tak + :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro się zoriętuje co do ceny i miejscówek 17/18-XI

 

Ok - co tu czekać do jutra -zaraz się zoriętuje.

 

POKóJ 2osobowy: cena za dobę hotelową 102zł

 

miejsca na 99% w tym terminie będą (jeśli będzie znana ilość osób to poprostu zrobimy rezerwacje)

 

No to co? Chyba robimy listę:

 

- Ja

 

- Marcin SF

 

- Igor

 

- Adam (chyba)

 

- Galar (mam nadzieje)

 

- Maciek PO

 

- mycha...

 

- Andrzej Gwiazda (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajta, tylko ja chce duzo osob w pokoju zeby bylo tanio bo nie mam funduszów po zapłaceniu #(*@&%@$ haraczu za Zuzannę. Iiiiiii jeden pokoj z balkonem, zeby bylo gdzie ogni... eee girla postawić...no

 

 

Może dobrze by było założyć nowy temat Borki Reloaded, bo tutaj nikt nie zagląda :) prawie nikt ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...