Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ba... Toć szerokie slicki są lepsze w teren niż kostka:D

Już pewnie R6 Kazeta lepiej sobie radzi w terenie niż Dominator, a wiecie jaką Kazet ma teraz oponę ;)

 

A pier****liśmy sie w pizzeri na twoich oczach. Ja Bartka nawalałem po brzuchu, a on mnie po rękach :]

yyy za bardzo nie pamiętam, ale wiem, że na drugi dzień mi brzuch bolał to pewnie od tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kużwa,Janusz ma spalone sprzęgło,ja przez cały dzień wojowałem z brakiem iskry na dwóch garach,tylko Buła sie na nic nie skarżył,narazie.... :icon_mrgreen: .Ale to wszystko dlatego ,że mieszkaliśmy w domku,nokto zgadnie? NR TRZYNAŚCIE :biggrin: No i wszystko jasne :icon_mrgreen:

 

 

Dlatego się spi w domu nr. 1 z Nowym011 :icon_razz:

 

No, dlatego sie kupuje Hondy.... :icon_mrgreen:

 

No a tak na powage powiem ,że AT sie spisała superr poprawnie.......... ale cuzzzzzzzzz przeciez to 16 letania honda:icon_razz:

 

Ale nadgonić JoasieDH w trasie ciężko.............. Braweo Joasia poprawa ładna z 80 km/h w 2006 do 150 km/h w 2007 aż sie boje co będzie w 2010 :lalag: :icon_mrgreen: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po*eb,, mi sie domki ...........

 

Sory ,że wpadłem do waszego domku i z wqr.. darłem ryja ,że ktos mi gołde za*eb..

 

A okazało sie ,że to nie domek Klaudiusza bhuahubabhahahahah SORKIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to te młode dziewczęta teraz ładnie mówią... Pewnie dodaje im to z pięć lat!

 

http://kominek.blox.pl/2006/05/WULGARYZMY.html

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy, co Honda to Honda, ale sprzęgło do MZ-ki byś załatwił, a do AT nikt nie miał :]

 

ja swoją część zjadłam

wpier*oliłeś kawałek kogoś innego, jak nie widział

 

Tia :icon_mrgreen: Przyznaj się, że trzęsłaś portkami, że jak przytyjesz to Dominik wyżłopie o litr na setkę więcej...

 

..oleju :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po*eb,, mi sie domki ...........

 

Sory ,że wpadłem do waszego domku i z wqr.. darłem ryja ,że ktos mi gołde za*eb..

 

A okazało sie ,że to nie domek Klaudiusza bhuahubabhahahahah SORKIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Hehe, ale ja się nie gniewam :icon_razz: Było wesoło :icon_mrgreen:

 

Tia :biggrin: Przyznaj się, że trzęsłaś portkami, że jak przytyjesz to Dominik wyżłopie o litr na setkę więcej...

 

..oleju :lalag:

Adam przecież wiesz, że jej nie bierze oleju :icon_mrgreen: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się spi w domu nr. 1 z Nowym011 :lapad:

No, dlatego sie kupuje Hondy.... ;)

No a tak na powage powiem ,że AT sie spisała superr poprawnie.......... ale cuzzzzzzzzz przeciez to 16 letania honda:icon_razz:

Ale nadgonić JoasieDH w trasie ciężko.............. Braweo Joasia poprawa ładna z 80 km/h w 2006 do 150 km/h w 2007 aż sie boje co będzie w 2010 :clap: ;) :)

 

Nowy, mój niedoszły kolaborancie ! A nie zapomniałeś czegoś ? Miałeś mi w Borkach zakapować wyrocznię z EKG i co ? Zmyłeś się niepostrzeżenie, ino fota Twojej PUPY pozostała na pocieszenie. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...