Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję dwukrotny powrót z Borek.

Sprzęt grający odstawiony do Mychy, Mamakis do domu, okaleczony Draguś do garażu.

Dziekuję:

- wszystkim, za mile spędzony czas,

- poznanym forumowiczom, za sympatyczne i życzliwe przyjecie "nowych twarzy",

- domkowi Nr 3 za miłą kompanię i sąsiedztwo,

- Nowemu011 za przednia zabawę (no i .... za pokazanie dupy),

- Zosi za porady w sprawie wyboru przyszłego moto,

- sobie, za przeżycie gasnicy Drogowca.

Gorące podziękowania dla Igora od Badinka za przekazane całusy oraz od Mamakisa za obietnicę zmiany upodobań kulinarnych z mięska piesków na grilowane koty.

 

PS. Mamakis analizuje zebrane dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaZet zalatwil sobie inny transport, hehehe. Jak tam sie jechalo KaZet? Jak wrazenia?

 

Generalnie OK, trochę za monotonnie, odpływałem z myślami a to raczej wskazane nie jest. Ale pyrkawka fajna i wygodna.

 

Na gume dawał?

 

Trochę ciężko z gazu, ale ze sprzęgła na gumę idzie jak szalona :wink:. Aaa i jeszcze jedno... użytkownicy Dragów --> uważajcie przy schodzeniu z gumy, strasznie łapie shimmy heheh :wink: :wink:

 

Bieżnik Kazeta jest świetny. Marcin zrobił zdjęcia

 

To taka ostatnia nowinka techniczna, lepiej odprowadza wodę itd, SPRÓBUJ :wink: :bigrazz:

 

no i ja w końcu dotarłem z ABG ciezko się jechało bo w połowie drogi dogonił nas kac

było zajebiście dzięki Wszystkim

 

Proponuję zmianę na coś o większej pojemności, dajmy na to takiego Drag Stara 1100 a nie jakimś skuterkiem ganiasz hehehe :bigrazz: , kac mnie gonił gonił i dogonił dopiero jak zsiadłem :flesje:

 

 

BTW tak mnie wszyscy chcieli poznać i ch... Nikt mnie jakoś nie przywitał, nie podał ręki hehhehe :D Tylko z Krystianem, Adasiem i Radkiem były niezłe jajca :D

 

Jajca to dopiero mogą być jak rozbierzesz jutro R6 :banghead:

 

Było kozacko, były też wzloty i upadki hehe

 

HeJa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Odnotowane straty: napierd...y łeb, zgubiona chustka i okulary p.słoneczne, pewnie gdzieś leżą pod domkiem nr 7 więc gdyby ktoś kiedyś... w sumie mało ważne :bigrazz:

Browarny-okulary znalazł Browar. Są na razie u mnie na przechowaniu. Wrócą do właściciela przy najbliższej okazji :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka ostatnia nowinka techniczna, lepiej odprowadza wodę itd, SPRÓBUJ :wink: :flesje:

Mamy te same opony, więc może spróbuję :banghead:

 

Dziękuję:

- wszystkim, za mile spędzony czas,

- poznanym forumowiczom, za sympatyczne i życzliwe przyjecie "nowych twarzy",

- domkowi Nr 3 za miłą kompanię i sąsiedztwo,

 

PS. Mamakis analizuje zebrane dane.

Także dziękujemy :wink:

Aha i dziękuje za chlebek :bigrazz:

 

Poznamy później wyniki rozumiem?? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki 19,20 i 21 meldują się w Łodzi:)

Pozdrowienia dla Drogowca i żony,Adama,Bartka,Rofa i kolegi,który wczoraj przy NASZYM ognisku opowiadał nam kawały :banghead:

Kotek znalazł się dziś tylko jeden...czyżby się coś stało?

Pzdr

 

Adam,klucz 24 pożyczył Ci mój mąż Wiesiek czyli Iron Rider:)

Edytowane przez WiolaSzpila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem i ja. Szczególne podziękowania dla ABG,Ekimma,Kazeta,Greeda i Bodzyna za fantastyczną atmosferę przy ogniskach - macie dowcip chłopaki :icon_mrgreen: oraz koledze od jajka i MZ-ciarzom za wytłumaczenie co to jest shimmy i dlaczego R1 nie jest dobrym pomysłem po Gilerze DNA :D (serio żal dupę ściskał,ale fun był na maxa :D)

 

PS. Nagranie wrzucę w najbliższym czasie.

Edytowane przez rad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za towarzystwo i udzielonych rad kilka oraz w szcególności WrOnie I Marcinowi SF za przygarnięcie do domku. Sorrki za tak szybki wyjazd ale łeb mnie deko na....ł :icon_mrgreen: . Dobrze, że nie musiałem prowadzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspominales cos o D.Szymanskim :D

To miała być niespodzianka :icon_mrgreen: :D

 

ABG wczoraj Adam (Mod) chciał się pochwalić przed rybsonem numerem z 10gr i butelką, ale coś mu nie chciało wyjść :D

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za towarzystwo i udzielonych rad kilka oraz w szcególności WrOnie I Marcinowi SF za przygarnięcie do domku. Sorrki za tak szybki wyjazd ale łeb mnie deko na....ł :icon_mrgreen: . Dobrze, że nie musiałem prowadzić :D

no wlasnie widzialem ze zamiast spac to siedzisz nad herbatka...

juz lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...