Skocz do zawartości

Neony, a homologacja


Cziken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż zastanawiam się nad kupnem neonu pod piździka (mw. takiego)

I Tu pojawia sie moje pytanie

 

Czy montując coś takiego trace homologacje? Bo gdzies to czytałem że to tylko na pokazy a po drodze niby jezdzic nie mozna...

 

PS Czy jak to podlacze do akumulatora to spadnie mi moc maszyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neony, diody i inne tego typu "świecidełka" są niedozwolone...Odpowiada za to jakiś paragraf, ale nie mogę znaleźć.

 

Policja różnie na to patrzy, raz ci wpier**lą mandat a raz nawet nie zareagują...

 

Poprostu, jeśli widzisz policje, to na wszelki wypadek najlepiej neonka wyłączyć...

 

Mocy nie stracisz, bo diody nie są pożeraczem energii, wogule akumulator nie odpowiada za moc... Co najwyżej (jak byś nie miał aku)prądnica może "obciążyć" moto, powodując spadek mocy, ale to w baardzo małym stopniu...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajeibiscie żeście mi pomogli...

 

ależ ta młodzież niecierpliwa... raptem 24h mijają od napisania pytania, a już pretensje - że nie ma odpowiedzi. a co, umowę na doradztwo z forum podpisałeś, zapłaciłeś za tą informację - że z takimi tekstami tu występujesz..? wcale bym się nie zdziwił, gdybyś teraz nie otrzymał żadnej porady :biggrin:

 

swoją drogą: warunki homologacji masz na piśmie, stoi tam chyba jasno co wolno a czego nie. po drugie kodeks ruchu drogowego jest informacją publicznie dostępną, jest tam jasno określone w jaki sposób ma być oświetlony jednoślad. przeczytać sobie, poszukać, a nie pretensje do całego świata - że inni forumowicze nie zrobili tego, czego tobie się nie chciało ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 KM to dodaje płyta DVD na lusterku. Neon w zależności od koloru max do 4KM. :)

He, a buteleczka po gaśnicy z napisem NOS 50KM dla motocykli i 300KM dla samochodów produkcji polskiej :)

 

5 KM to dodaje płyta DVD na lusterku. Neon w zależności od koloru max do 4KM.

Właśnie robie remont łazienki... wymieniam CDki na DVDki na ścianach...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak z homologacją, ale czytałem gdzieś że można iść na stację diagnostyczną i jeżeli wbiją do karty pojazdu modyfikację to możesz jeździć. To jest tylko chyba, tak więc ja Ci naświetlam drogę a ty działaj poczytaj fora o tuningu samochodów.

 

IMO taki neon to trochę wiocha jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 KM to dodaje płyta DVD na lusterku. Neon w zależności od koloru max do 4KM. :icon_question:

 

i +5 w negocjacjach z policją......oraz -2 w wytrzymałości.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...