Skocz do zawartości

Nareszcie jest ... RED B6 S


Dziqz-tr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech Ci Bandzior jak najlepiej służy. Mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolony przez długie lata (tak jak ja byłem) i że co jakiś czas zdasz na forum relację, jak Ci/Wam się jeździ. :icon_rolleyes:

 

Poszedłem dziś na parking zabrać tę linę, którą przypinałem motocykl za koło do poręczy, i jakoś tak smutno mi się zrobiło, poczułem dojmującą pustkę. :P

 

Na szczęście został mi jeszcze skuter. :biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Olsena to akurat dobry wybór

 

Też tak pomyślałem. Najbardziej przekonało mnie chyba to, że sprzęt ma udokumentowany serwis i jest od pierwszego właściciela. Poza tym kupiony w kraju. Na przebieg patrzyłem najmniej.

 

Niech Ci Bandzior jak najlepiej służy. Mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolony przez długie lata (tak jak ja byłem) i że co jakiś czas zdasz na forum relację, jak Ci/Wam się jeździ. :notworthy:

 

Poszedłem dziś na parking zabrać tę linę, którą przypinałem motocykl za koło do poręczy, i jakoś tak smutno mi się zrobiło, poczułem dojmującą pustkę. :(

 

Na szczęście został mi jeszcze skuter. :rolleyes:

 

Mam nadzieję, że będzie jeszcze długo i dobrze służył.

Wcale się nie dziwię, mi po tylu latach też by się trochę smutno zrobiło.

 

Zrobiłem wczoraj małą rundkę "w koło komina". Na razie to nic szczególnego, bo dopiero dopasowuję

się do nowego sprzęta ale jeździ się coraz lepiej.

Trochę szkoda tylko, że to już połowa września minęła. Chociaż mam nadzieję, że aura będzie tak łagodna

jak rok temu i jeszcze kilka km-ów uda mi się nawinąć przed zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy się chwalą to ja też się pochwalę. Od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem

czerwonego bandziora w wersji z owiewkami. Moto krajowe od pierwszego właściciela, serisowane, zadbane.

FOtki w najbliższym czasie zapodam.

 

 

witam i gratuluje maszyny , szerokosci na drodze i czekamy na fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nowego wlasciwiela Olsenowego Bandita! :lalag:

 

Olsen a Ty sie nie smuc...łap :biggrin: :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Fajnie, że to moto od Olsena, przynajmniej masz przetestowane moto i wszyscy wiedzą, że lata na gumie, dobrze pali laczka i da się robić stoppie! Te popisy Olsena znają wszyscy :D :D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że to moto od Olsena, przynajmniej masz przetestowane moto i wszyscy wiedzą, że lata na gumie, dobrze pali laczka i da się robić stoppie! Te popisy Olsena znają wszyscy

 

No pewnie, jak coś miało się popsuć to już dawno się popsuło i zostało naprawione :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, jak coś miało się popsuć to już dawno się popsuło i zostało naprawione :biggrin:

 

 

GRATULACJE NOWEGO SPRZĘTA. Słuszny wybór ;) POZDRAWIAM I SZEROKOSCI :D

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gratulacje dla Olsena ze udalo mu sie moto sprzedac bez krecenia licznika :buttrock:

A nie mówiłem, że cofnięcie licznika nie stanowi condicio sine qua non pomyślnej sprzedaży motocykla?

 

Zrobiłem wczoraj małą rundkę "w koło komina". Na razie to nic szczególnego, bo dopiero dopasowuję

się do nowego sprzęta ale jeździ się coraz lepiej.

Wjeżdżenie się w maszynę zawsze zajmuje trochę czasu.

 

Trochę szkoda tylko, że to już połowa września minęła. Chociaż mam nadzieję, że aura będzie tak łagodna

jak rok temu i jeszcze kilka km-ów uda mi się nawinąć przed zimą.

Jeszcze została co najmniej jedna piąta sezonu, tak więc da się jeszcze trochę pojeździć. :buttrock: Zresztą zimy mamy coraz łagodniejsze.

 

Fajnie, że to moto od Olsena, przynajmniej masz przetestowane moto i wszyscy wiedzą, że lata na gumie, dobrze pali laczka i da się robić stoppie! Te popisy Olsena znają wszyscy :buttrock: :buttrock:

Zapomniałeś napisać o śmiganiu "czysta między samochodami" ze struną na szyi. :icon_twisted:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...