Skocz do zawartości

GSX-R 600 K8 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Odpal nowego i porównaj ze swoim to stwierdzisz ze on napierdala hehe
Jakbyś odpalił nowego obok mojego to... byś go w ogóle nie słyszał :biggrin:

 

czemu panowie jezdzicie na '600' a nie na mocniejszych maszynach??

wydaje mi sie ze kwestia finansowanie nie miala znaczenia w waszym wyborze wiec czemu?

Odpowiedź jest prosta - idąc za radą "bardziej doświadczonych" kolegów stopniuję pojemność, czyli eeee jak to tam było ewolucja zamiast rewolucji - w końcu to mój drugi sezon na moto :biggrin: A tak zupełnie serio to po prostu w chwili obecnej nie ogarniam jeszcze 600tki na torze i wiem że jest jeszcze trochę pracy przede mną zanim zacznę kręcić satysfakcjonujące czasy. O wiele łatwiej nauczyć się techniki torowej na 600tce niż na litrze. Jak zejdę w Poznaniu do 1:42 to pomyślę o przesiadce. Koniec tego OT :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie chodzi o to ze litry sa dla wiejskich gejow co jezdzic nie umio i odrabiajo straty na prostych ;) generalnie duzo osob co zaczelo jezdzic na torze litrem przesiada sie na szejsety. jak chcesz coraz bardziej wykorzystywac potencjal swojego bajka to zaczynasz coraz bardziej sie zblizac do granic SWOICH mozliwosci, a liter z racji swojej mocy nieco utrudnia jazde na tej granicy. po co komu powaznemu sprzet na ktorym nie mozna jezdzic tzw "pełnom pizdom" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taki maly OT...

no dobrze... chodzi o wykorzystanie w pelni sprzeta... wiec jakie czasy robi sie na torze poznan litrem na pelnej pizdzie a jakie na szejsecie? jest duza roznica?

 

mysle tutaj o roznicach w czasie mieszy maszynami seryjnymi...

bo 1,35,852 to chyba rekord racingowej R1...

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taki maly OT...

no dobrze... chodzi o wykorzystanie w pelni sprzeta... wiec jakie czasy robi sie na torze poznan litrem na pelnej pizdzie a jakie na szejsecie? jest duza roznica?

 

mysle tutaj o roznicach w czasie mieszy maszynami seryjnymi...

bo 1,35,852 to chyba rekord recingowej R1...

To będzie ciężko jednoznacznie stwierdzić, a to dlatego że totalnymi stockami na torze jeżdzą amatorzy, u których umiejętności odgrywają główną rolę. Im wyższy poziom tym sprzęt zaczyna odgrywać większą rolę, myślę że aktualnie należy porównać najlepszy czas pomiędzy superstockiem 1000 a 600. Z tego co znalazłem Szkopek kręci czasy w okolicach 1:36 natomiast Chmielu w granicach 1:39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak znienawidzony przez wielu sezon zimowy ma też swój urok... można co nieco poczytać o premierach, poszukać czegoś ciekawego do swego moto itd. Jednak prawdziwą przyjemnością będzie znowu pójść na Motorbike Show czy na Expo itd itp i zobaczyć to na żywo, przysiąść się, ocenić.

 

IMHO Suzuki zaprezentowało jak narazie najciekawszą propozycję, na wydech nie ma co patrzeć bo i tak pójdzie do wymiany :icon_biggrin:

Bodzyn.. mam nadzieję, że Twoje wewnętrzne walory, które "zostały rozjebane" poprzez przesłuchanie pewnego nagrania jakoś się trzymają w całości, nie chciałbym Cię mieć na sumieniu.. już mu starczy heh :notworthy: :icon_mrgreen:

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja zrobilem pare fotek od przodu:)

aha suzuki pokazalo tez zamiennik tej ochydnej puszki! od yoshiego w GP look:) BTW gixxer 750 wyglada tak samo jak 600 tylko ma ladniejsze malowania:) a i fotki dopiero zapodam w piatek albo sobote bo kabla zapomnialem od aparatu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...