Skocz do zawartości

Poszukuję pilnie litra


Browarny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po grzebaniu w necie i pooglądaniu różnych furek w zasadzie została jedna opcja: Nissan Micra 1,0 K11 czyli od 93 wzwyż.

Pilnie kupię za małą kasę, rocznik obojętny. Może być uszkodzony, zasyfiony itd. stan ocenie sam.

 

Jeżeli trafi się dobra okazja, w grę wchodzą rónież inne litrówki, przede wszystkim Corsa B i Polo. Fiesta raczej odpada.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Browarny-polecam 954 :icon_biggrin: czyli Citroena AX 1,0. Kupilem takiego niecaly rok temu w Niemcowni za 250 ojro, 95 rok z przebiegiem....46 tys km! Dzis ma prawie 20 tys km wiecej i poza filtrami,olejem i rozrzadem nic nie robilem! Jezdzi 160 km/h ,pali maksymalnie 6,5 litra benzynki, i sie nie psuje! Pomimo slabej opinii o Francuzach- ja zdecydowanie polecam.

Edytowane przez zajc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny polecam Micre...male autko a z silnikiem 1,0 lata nieprawdopodobnie fajnie :(

Moze ten link cos Ci pomoze...

http://www.nissanklub.pl/forum/?sid=ffdcdf...5c8b2c86112ce09

 

Jest to oficjalne forum Nissana...tam czesto ludzie sprzedaja samochody swoje ktore sa w dobrym stanie :icon_biggrin:

Oczywiscie mozesz sobie jeszcze poczytac o modelu ktory Cie interesuje! :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po grzebaniu w necie i pooglądaniu różnych furek w zasadzie została jedna opcja: Nissan Micra 1,0 K11 czyli od 93 wzwyż.

 

No i slusznie :crossy:

Ja wlasnie jutro odbieram swoja Micre 1,0 16 V 2002 z przebiegiem ............... 4000 mil :bigrazz:

Rozmyslalem nad roznymi maluchami typu: Corsa, Clio, Fiesta, Micra i wlasnie trafila mi sie taka Micra.

Wzielem tylko dlatego ze maly przebieg, ale opcja byla za Fordem.

Tani, duzo czesci i ogolnie dostepny.

Wybor jest duzy, wiec spokojnie mozesz cos wyczaic. :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu zanabyłem wściekle czeroną Micrę K11 1,0 16V, stan idealny, oryginalny lakier, zero strzałów i korozji.

 

Autko ma jedną wadę z której nie zdawałem sobie sprawy:

pali w trasie duuużo więcej niż w mieście :icon_mrgreen: ale to chyba wina mojego nawyku nie schodzenia poniżej 120 kmh...

 

Jeżdżę teraz naprzemiennie Mikrusem i Omegą więc czasem wychodzą zabawne sytuacje zwłaszcza przy parkowaniu :icon_mrgreen:

 

Majkel, Ford odpadł u mnie w przedbiegach jako niewart uwagi...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widzalem mickre po wiekszej stluczce , nie wiele z niej zostalo.....blacha Micry przypomina ta od puszki piwa.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mielismy taki samochodzik, co prawda pare lat temu, ale byl :buttrock:

Bardzo spartanski, ale dobrze sie nim jezdzilo. Byl dosc twardy, silnik nie byl szczytem osiagniec technicznych, ani napewno osiagow, ale nie spalal prawie nic.

No i mimo wieku, i duzegooo przebiegu cos nie chciala sie popsuc (az skasowal nas TIR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...