Skocz do zawartości

Kto ma Yamahe FJR 1300 ( FJR1300 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam.Dawno mnie tu nie było,ale już jestem.Witam na początek pierwszym postem w tym roku.Pilnie szukam właścicieli FJR-ek 1300,lub namiarów na takich użytkowników.Dla ułatwienia kontaktu podam nr.tel.601-36-13-90 jak mi ktoś przyśle smsa to oddzwonie.Pozdrawiam.Rocco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byl motocykl z moich marzeń, i jeszcze nim pozostał!

Choc wlasciwie teraz to nie jestem tego juz taki pewien! :lol: ;)

Wiem ze pierwsze roczniki maja klopoty, dlatego lepiej kupować nowasze egzemplarze bez chorob wieku dzieciecego.

Wejdz moze na www.motospart.net, tam kolega Szymek z Rzymu posiada takowy sprzecik wiec mozna wie wymieniac uwagami (byl nim zreszta na NordKapp).

 

Pozdrawiam

Dual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Smigałem wczoraj swoją FJR-ką. Jest silna, wygodna i .... W sumie to za wcześnie na wypowiedź. Brakuje jeszcze szyby i tablicy rejestracyjnej. Zostało kilka dni, by doprowadzić sprawę do końca, czyli stać sie właścicielem w pełni skompletowanego wymarzonego motocykla. Alee te konie mechaniczne juz robią wrazenie. I jeden miły sygnał - po całej zimie, po remonciku i malowanku - odpaliła od pierwszego dotknięcia rozrusznika. I jest krwista wiśnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości zapytam: ile cię kosztowała - w sensie ceny zapłaconej w niemcowie, w stanie uszkodzonym? bo tak po prawdzie to cena cenie nierówna... jak zapewne wszem i wobec wiadomo :?

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Zbieram informacje o motocyklu Yamaha FJR 1300. Potrzebne sa bo chce sie coś dowiedziec o tym motorze poniewaz zastanawiam sie czy go kupic.

Posze o dane techniczne, jakiegos rodzaju testy itp. Najlepiej linki do stron. Pozdro.

P.S. Można takze wyrazic swoja opinie na temat motocykla. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam Suzuki GS 500E. Ten to taka okazja do kupienia! A jak by był fajny to bym moze kupił. Dzieki za stronke!!!

 

[ [i:][b:]Dodano[/b:]: 1212.0606.Niedziela, 12 Czerwiec 2005 20:06:57 +0000Niedziela, 12 Czerwiec 2005 20:06:57 +0000[/i:] ][/size:]

BYŁBYM ZOBOWIĄZANY ZA WSZELKIEGO RODZAJU INFORMACJE O TYM MOTOCYKLU NP. CO SIĘ PSUJE I JAK SIĘ JEŹDZI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...