Skocz do zawartości

Homologacja


orzel125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem homologacji chyba nie idzie kupić dodatkowo do starego czyt. używanego moto. Do nowego pewnie tak. Dlatego osobiście nie pakowałbym się na wr bez papierów, lepiej kupic YZ. Chyba że wystarczy aby moto przesżło przegląd techniczny i posiadało potrzebne oświetlenie.... Zresztą zobaczymy jak reszta forumowiczów sie wypowie...

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat o rejestracji crossa przewijał się kilka razy, podsumując trzeba mieć dużo kasy, znajomości w urzędach i dużo cierpliwości. Na allegro można kupić oświetlenie, ale pewnie musiałby być licznik z homologacją, sygnał dźwiękowy itd... nie wiem czy ważniejsze jet przejście przez przegląd czy w urzędach ubiegając sie o jakieś pozwolenia. W Polsce są małe szanse na zarejestrowanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wg mnie w przypadku WR sprawa jest ułatwiona. Ja rozmawiałem u nas w Puławach z gosciem i powiedział faktura zakupu z salonu + ciagłosc umow + oswietlenie i sygnał i licznik (w przypadku YZ problem bo trzeba przystawke pradotworczą) Wiec drukujemy faktura zakupu jako YZ400 drukujemy ciagłosc umow , lecimy z nasza WRka i mowimy ze to juz przerobiona YZ a fakture mamy na YZ :) Ja sie w miare dowiadywałem i sprubuje zarejestrowac swoją YZ:)

 

Pozdro Łukasz kupuj to moto bo Cie rozszarpie !! Tyle sztuk na allegro a TY sie obijasz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale "faktura zakupu z salonu + ciągłość umów + oświetlenie i sygnał i licznik" i lecisz z tym na przegląd czy do wydziału komunikacji czy śmigasz z tym po ulicy? jak na ulice to nie za bardzo bo brakuje jeszcze ubezpieczenia no i samej karty pojazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...