Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item1188575745.html

 

Moto po uderzeniu w przód i prawdo podobnie któraś strona lewa lub prawa była uderzona,tył też a napewno lampa była w proszku wiec dlatego już jest tuningowa,założone crash pady ze niby stan igła (brak śladów)

Widziałem ten motocykl u właściciela w garażu jak składał ten sprzet,mówił ze dla siebie ale był bodajrze sprowadzony z francji za niewielkie pieniądze a teraz zostanie opchany...warto sprawdzić jak tam z lagami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1186459530_honda_cbr_1000_rr.html

 

 

 

Dzisiaj, na życzenie kumpla zrobiłem sobie wycieczkę po ten rodzynek 800km w dwie strony łącznie. ku*wa mać, takiego szrota, jak jeżdżę 5 lat nie widziałem.

Koleś, wsiur pie**olony, którego pozdrawiam z tego miejsca, serdecznie środkowym palcem. Nie był oczywiście obecny w domu i ta lalke pokazał nam ktoś z jego rodziny.

 

Panu umsknęło podczas kilku telefonów, że motocykl byl je*any w przód, stelarz od czachy jest tak krzywy, że siedząc na motocyklu zegary są przekrzywione od poziomu o o dobre 30 stopni, nie wiem jak z tak krzywym stelarzem udało im sie załozyć tą owiewkę i sciągnąć z bokami. W jednym lusterku wiec można bylo zobaczyć (przez krzywy stelaż to co jest za plecami na konarach drzew, w drugim co tam slychać na asfalcie koło tylniego koła.)

Szanowny burak, zapomnial tez dodać, ze chłodnica byla ulepiona jak psie gówno po 3 dniach imprezy, przednie koło podbite, pod tylnim siedzeniem sterczało sobie pare kabelków luzem. Akumulator ledwo kręcił. stopki od hamulca krzywe, biegi musialem wbijać jak w starze 200tce, klamka od sprzęgła trzeszczała jak h*j, cóż , może trzeba bylo linke naoliwić? Ano nie bo to sprzęgło hydrauliczne, tylni stelarz nie dość ,że krzywy, to widać,że panowie chyba ściskali go pasami albo presą,żeby załapać go na śróby do ramy. tylni zadupek popękany, mimo że niedawno malowany, ale pare ruchów pędzelkiem i koleś uważał że bedzie wualla...

Mógł bym tak wymieniać o jutra, o wystających drutach z opony, i innych smaczkach ale trudno..

 

Wiem wiem, niektórzy mogą pomyśleć, za tą kasę czego moglem się spodziewać. No może i tak, ale ostatnio może kogoś to zdziwić ale znajomi zanabyli hayabe 99 za 10500 w stanie na prawdę bdb i 80% oryginalna, oraz kompletną k1 1000 za 8300 do poprawek.

 

A tu akurat mialem do czynienia z Panem handlarzem aut w h*j, który na miejscu po pierwszym naszym zwróceniu uwagi, że zapomniał powiedzieć o takich drobnostkach się rozłączył, to po drugim telefonu brata "który musiał zacząć z jaśnie panem rozmowę w stylu ej sorry, że Cie wkurwiam ale klienci chcieli by wiedzieć" itd itd. Z tego co sie dowiedziałem, to ... Na koniec zaproponowaliśmy mu koło 13500 i oczywiście nas osrał, choć teraz się ciesze, bo ten motocykl nie jest wart 10 tys, mowie serio.

 

Pan handlarz z Łąg-u w woj pomorskim, niedaleko Tucholi i Chojnic zrobil wiele osób w hu*a, większość na autach. Jak to możliwe,że nikt mu japy nie obił nie wiem. Ale po historiach jak ludzie pociągiem przyjeżdżali po auto i musieli z powrotem wracać pociągiem nie wiem czy naiwność w tym i moja i kumpla, który namówił mie wczoraj o 22gien na wyjazd jest większa czy fart tego barana, że nikt mu nie spalił stodoły, gdzie trwa nieustająca kuźnia fachowców, jak to niekiedy już w naszym kraju miało miejsce.

 

 

Wersja przez telefon.. " no panie motocykl był robiony, to jest lewa owiewka i czache se prysnąłem"

 

Jeżeli był bym świadomy tego co dzisiaj zobaczyłem, nie chciało by mi się dupy zapakować na rower i jechać obejrzeć to dwie ulice dalej, bo było by to zwyklą stratą czasu. Więc jeżeli komuś by przeszło na myśl jechać to obejrzeć to po prostu proszę, dajcie tą kasę przeznaczoną na paliwo jakiemuś inwalidzie, albo żebrakowi pod sklepem, myślę, że darowizna na tv trwam był by mniejszym głupstem w tym przypadku.

 

 

 

Edit:

 

Dzisiaj zrobilem ogoszenie z trescia podobną jak na forum, ale mi usuneli, do tego dzownil typ juz do mojego kumpla, że mu sprawe zaklada i szczekanie z odgrażaniem. Wiec wrzućcie chociaz link z tym motongiem na inne fora gdzie sie da. Dzisiaj cena jest już w ogłoszeniu 13900 wczoraj byla 15500...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1188575745.html

 

Moto po uderzeniu w przód i prawdo podobnie któraś strona lewa lub prawa była uderzona,tył też a napewno lampa była w proszku wiec dlatego już jest tuningowa,założone crash pady ze niby stan igła (brak śladów)

Widziałem ten motocykl u właściciela w garażu jak składał ten sprzet,mówił ze dla siebie ale był bodajrze sprowadzony z francji za niewielkie pieniądze a teraz zostanie opchany...warto sprawdzić jak tam z lagami...

Właśnie szukam tego modelu.Wiadomo,jak młody rocznik i atrakcyjna cena to na bank coś było.Jak jest dobrze zrobione,jeżdzi prosto itd,to pół biedy. Gorzej, jak ktoś sprzedaje moto ,które nie powinno już jeżdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam tego modelu.Wiadomo,jak młody rocznik i atrakcyjna cena to na bank coś było.Jak jest dobrze zrobione,jeżdzi prosto itd,to pół biedy. Gorzej, jak ktoś sprzedaje moto ,które nie powinno już jeżdzic...

Powiem ci tak nie wiem czy moto akurat dobrze jeździ,pewnie tak bardzo uszkodzone nie było tz.nie miało np; wyrwanych lag itp po crash-u poprostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak nie wiem czy moto akurat dobrze jeździ,pewnie tak bardzo uszkodzone nie było tz.nie miało np; wyrwanych lag itp po crash-u poprostu...

 

"Co drugie moto" bylo na glebie i mialo wiele plastikowych czesci polamanych, ale to chyba nie mina. jak zaczniemy tu wypisywac kazde moto, ktore mialo jakis slizg itp. to stron nie starczy w temacie.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co drugie moto" bylo na glebie i mialo wiele plastikowych czesci polamanych, ale to chyba nie mina. jak zaczniemy tu wypisywac kazde moto, ktore mialo jakis slizg itp. to stron nie starczy w temacie.

 

Pzdr

 

Zgadzam się, ten temat powinien być ostro moderowany, ponieważ czasem odbywa się tutaj bezpodstawne "obrabianie d**y". Czyt. wygryzanie konkurencji.

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy takiej siły aby zniweczyć plany handlarza na sprzedaż szrotu.Może jakby namówić demotywatory.pl na zrobienie osobnego działu to mogłoby to skutkować spadkiem sprzedaży padlin ale nasze forum tego nie osiągnie :flesje:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Wystarczyloby, zeby allegro dalo mozliwosc wystawiania komentarzy do trwajacych aukcji. Ale to pewnie z kolei przyciagneloby cala armie trolli pokolenia neostrady, ktorzy spamowaliby na potege w byle ktorej aukcji.

 

Pzdr

 

 

Wystarczyła by funkcja w stylu "oglądam" i właściciel pojazdu w momencie umawiania się z kupującym musiałby potwierdzić, że ten i ten user będzie oglądał sprzęt i wtedy była by możliwość komentowania. Jeżeli by nie potwierdził, czyli jednoznacznie odebrał możliwość skomentowania to już dawało by do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcje złomiarza, firma z chrzanowa, tel 790-272-540. oglądaliśmy vt500, odpicowaną pod handelek: spawany dekiel silnika jeszcze można przeżyć, ale spawane lagi to już jest skur**stwo. "bezwypadkowy", dobre sobie... opony jedna 10 druga 12 lat, część rozwalonych elementów wymieniona, nawet na oryginalne: jeden podnóżek, ale już drugi nie był zjechany na amen, to został tylko porysowany. za to wszystko co zaśniedziało - wypolerowane na połysk; rdza świeżutko zamalowana. strach pomyśleć, że jakiś napalony kupi ten złom

podaję link do wszystkich ogłoszeń, bo reszta pewnie nie lepsza. rzuciłem tylko okiem na tą devilkę: licznik na 100% kręcony, bo tarcze gorsze od moich, a u mnie jest 90tys, nie 30 :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcje złomiarza, firma z chrzanowa, tel 790-272-540. oglądaliśmy vt500, odpicowaną pod handelek: spawany dekiel silnika jeszcze można przeżyć, ale spawane lagi to już jest skur**stwo. "bezwypadkowy", dobre sobie... opony jedna 10 druga 12 lat, część rozwalonych elementów wymieniona, nawet na oryginalne: jeden podnóżek, ale już drugi nie był zjechany na amen, to został tylko porysowany. za to wszystko co zaśniedziało - wypolerowane na połysk; rdza świeżutko zamalowana. strach pomyśleć, że jakiś napalony kupi ten złom

podaję link do wszystkich ogłoszeń, bo reszta pewnie nie lepsza. rzuciłem tylko okiem na tą devilkę: licznik na 100% kręcony, bo tarcze gorsze od moich, a u mnie jest 90tys, nie 30 :P

jsz

 

dołożę od siebie do tej VT500:

 

- gaźniki wyregulowane tak, że zimna pali bez ssania jak na ssaniu, kolanka wypalone na niebiesko (Panie tak ma byc ;) )

 

- dolna półka lag wymieniona, stara przy uderzeniu walnęła w ramę (widać podmalowane wgniecenie).

 

LINK do zakonczonej aukcji: KLIK

 

Generalnie szkoda czasu.

 

 

 

 

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...