Skocz do zawartości

gsxr 600


Rekomendowane odpowiedzi

jezeli sprzet jest w zajebistym stanie , to bedziesz musial za niego dobrze zaplacic, okazji jest bardzo malo , a 90% tych co sa to sa "okazje" (szczegolnie sprowadzane)

kiedys wracajac z Poznania widzialem jak przewozono 2 moto na lawecie razem z samochodami, oba motocykle lezaly sobie przywiazane pasami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mnie 750ccm będzie lepszym rozwiązaniem...większa moc i coś miedzy 600cm a 1000ccm...a co do utraty wartości powiem tak...Osobiście znam osoby które mogą taki motocykl sprowadzić z USA nowy z salonu w skrzyni....Czemu o tym mówię?

1)Niższa cena (koło kilku tysięcy)

2)Może sie trafić wyprzedaż roczników 2007 (cena będzie dużo niższa)

3)Lub kupić rocznik 2008 i tak wyjdzie taniej

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz napisać coś więcej :)

 

zachorowałem na K6 750 :bigrazz:

 

titto

 

 

Jeżeli jestes pewny że chcesz nowego k7 to wiesz co napisz mi na gg:6220493 ja wtedy sie dowiem jakby to wygladalo kiedy by byl i za ile ze oplatami i transportem i wogole chyba ze mam tez inna propozycje...uzywanego k7 takze z usa ale jakby co pisz na gg to sie zgadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 750ccm będzie lepszym rozwiązaniem...większa moc i coś miedzy 600cm a 1000ccm...a co do utraty wartości powiem tak...Osobiście znam osoby które mogą taki motocykl sprowadzić z USA nowy z salonu w skrzyni....Czemu o tym mówię?

1)Niższa cena (koło kilku tysięcy)

2)Może sie trafić wyprzedaż roczników 2007 (cena będzie dużo niższa)

3)Lub kupić rocznik 2008 i tak wyjdzie taniej

 

pozdro

nie ma różnicy w cenie miedzy 750 a 1000 w pozesonowych czystkach w sumie za 9000$ i mniej masz wszystko(zx10r,k7(600-1300),r1)) no poza 1000rr(honda zawsze była do tyłu)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...