Skocz do zawartości

Smród spalin


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie to samo jeździłem na RMX-e to zawsze śmierdziałem spalinami po jeździe, jeżdżę KDX-em to tez śmierdzę... :smile: najgorsze jest to ze jak ktos jedzie motorem za mną to sie drze ze on śmierdzi... ;)

a jeszcze gorsze jest to jak jakas dziewczyna fajna wsiada z tyłu.... :P

teraz wywaliłem dozownik, napewno będzie inny skląd mieszanki po remoncie. zobaczymy czy nadal będzie ten zapach... ;p:) ale nie ukrywam ze fajny zapach jest przepalonej benzyny z olejem :smile:

 

 

pzdr.

Edytowane przez lon_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jeszcze gorsze jest to jak jakas dziewczyna fajna wsiada z tyłu.... :buttrock:

 

 

wcale nie gorsze, poprostu musisz znaleźć odpowiednią dziewczyne :) moja juz sie przyzwyczaiła, znaczy nigdy nie jęczała z powodu zapachu spalin w ubraniach zaraz po jeździe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na motocykl zawsze ubieram dedykowane ciuchy, w cywilnych prawie wcale nie jeżdżę .

wczoraj sprawdzałem po jeździe, nic mi nie śmierdzi spalinami :cool:

albo już się przyzwyczaiłem że tego nie czuję :banghead:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy mi to nie przeszkadza, przynajmniej wiadome ze na moto jechałem:D

zawsze jak ide do lasu pośmiagac to tez w jakies robocze albo jakies takie ubranie sie ubieram.

Tylko gorzej jak sie do kogoś jedzie te pare km w ubraniu normalnym i jescze mam taki problem ze strasznie pluje z wydechu, jak ubralem biała kurtke i przejechalem sie kawalek to jest w kropki teraz i sie nie da doprac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie gorsze, poprostu musisz znaleźć odpowiednią dziewczyne :crossy: moja juz sie przyzwyczaiła, znaczy nigdy nie jęczała z powodu zapachu spalin w ubraniach zaraz po jeździe :wink:

Fajnie masz :D moja nie narzeka jak dam jej swoja kurtke, w swojej nie jezdzi, bo mowi, ze bedzie smierdziala :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojeżdam do szkoły enduro kurtka pachnie standardowo castrolem r2, ale ją sie ściąga i nie ma problemu, gorzej z plecakiem i książkami ale kwestia hobby, puki co nikomu nie zaśmierdziało choć czuć woń 2T

i jeszcze jedno nie mieszać olejów do mieszanki, kiedyć dolałem do aralu r2 i kopciło jak ruska lokomotywa

 

Heh, zgadza sie - lepiej nie mieszać, było jeszcze troche oleju w dozowniku i dolałem innej marki - kopcił niesamowicie, teraz już nieco mniej ale na początku hehe szok :icon_eek:.

 

Co do zapachów, ja zawsze śmigam z plecakem - i czuć jak najbardziej :icon_eek:. Jakoś mi to nie przeszkadza hehe :icon_eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że do tej pory odezwały sie osoby które jezdzą bardziej lajtowo

 

ja pierwsze co robie po jezdzie to prysznic bo jestem tak zmęczony i spocony że o niczym innym nie myśle

do zapachu ubrania nie przywiązuje uwagi bo nie jezdze w cywilnych ciuchach na moto :lalag:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że do tej pory odezwały sie osoby które jezdzą bardziej lajtowo

 

ja pierwsze co robie po jezdzie to prysznic bo jestem tak zmęczony i spocony że o niczym innym nie myśle

 

Problem jest mniej poważny kiedy jezdzisz tylko na wycieczki typy katowanie enduro gdzie mozesz sie ubrac, smierdziec do woli a potem przebrac sie i wykapac. Problem jest uciazliwy kiedy chcesz jechac do pracy sprzetem!

 

Ja juz wiem co zmienic - sprezynke na tłumiku poprawiłem i to z czesci problemow mnie wyczyscilo a pozostaje jeszcze regulacja gaznika - bo najzwyczajniej za duzo paliwa i wtedy tez spaliny są bogate.

 

A do pracy podjechac sprzetem tez jest fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą, nawet jezeli ktoś posiada prawojazdy i raz za czas nawet do szkoły podjechac i potem siedzie 8H smierdzący spalinami i olejem to nie za ciekawie:D znaczy mnie ten problem osobiscie nie dotyczy bo nie posiadam A1 bo dla mnie to głupota... wydac 1000zł w tym musze to robic pol roku i potem za poltora roku zaś 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

spaliny nie śmierdzą.

 

widocznie jesteś takiej postury że za tobą robią się turbulencje które zasysają gazy wydechowe .

niektóre kaski też tak robią .

 

 

hahaha no nieźle

 

tak się uważnie przypatruję odpowiedziom bo też mam taki problem hmm

uważam że to musi być nieszczelność i nie koniecznie na wydechu

 

W 100% popieram, osobiście ten zapach mi w niczym nie przeszkadza :) wręcz dziwny jest jego brak :)

 

nie no litości! nie zawsze jest to komfortowe, ja najchętniej wcale nie zsiadał bym z mojego moto.

Dlatego czasem jak się gdzieś jedzie jest to kłopotliwe - jedziesz do znajomych albo do pracy i taki miły zapach nie musi wszystkim odpowiadać a jak się ma go tak na co dzień nie na weekend to może się mocno znudzić.

 

 

 

 

dojeżdam do szkoły enduro kurtka pachnie standardowo castrolem r2, ale ją sie ściąga i nie ma problemu, gorzej z plecakiem i książkami ale kwestia hobby, puki co nikomu nie zaśmierdziało choć czuć woń 2T

i jeszcze jedno nie mieszać olejów do mieszanki, kiedyć dolałem do aralu r2 i kopciło jak ruska lokomotywa

 

 

haha już to sobie wyobrażam taką smugę dymu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smierdziec do woli a potem przebrac sie i wykapac. Problem jest uciazliwy kiedy chcesz jechac do pracy sprzetem!

 

 

Chyba na odwroy najpierw wykapać a potem przebrac hehe ale miejsza o wiekszość :crossy: Ja tez to zauwazyłem a jezdze na wsk :) ale to jest przyjemny zapaszek :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...