Skocz do zawartości

Nie moge wrzucić 2-jki w nowych butach!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wlasnie przyszly mi nowe buty o takie

 

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...products_id=108

 

no i poszedlem do garazu sprawdzic jak sie w nich zmienia biegi no i tragedia. Nie moge zagiac o dolu nogi na tyle zeby wsadzic ja pod nawet w uprzednio wyregulowana (to jest podniesiona na maxa) dzwignie . W ogole to ten but sie ledwo miesci w szparze pomiedzy dzwignia a podnozkiem.

 

MIał ktos podobny problem? Moze trzeba je rozchozic porzadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę dokładnie w takich samych bucikach, ale nie sprawiają problemu. Nie sa oplasticzone, w przedniej części stopy maja tylko z boku ślizgi ale one tez nie wpływają na ich wysokość. Nie chce mi sie wierzyć ze nie mieszczą sie pod dźwignią zmiany biegów. Nowe buty były troszkę sztywne, ale bardzo szybko ułożyły sie do stopy. Pojeździj ostrożnie przez kilka dni, na pewno się przyzwyczaisz.

Pozdrawiam

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno na wyścigach biegi zmienia się odwrotnie!... a jak się pokombinuje przy jarzemkach wodzików (tzn założy się je do góry nogami) to też można tak zrobić.

Kumpel kiedyś niechcący tak założył i się wystraszył.... hehehe.

A co do butów, to chyba zawsze trzeba się trochę przyzwyczaić bo są inne niż zwykłe "cywilki".

Edytowane przez Szpadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie do takich wnioskow tez sam doszelem ze na scigaczach jest z deka inna pozycja i dzieki temu buty pasuja tam jak ulal. Wlasnie pojezdzilem troche no i jakos idzie z ta zmiana biegow ale trudno czasem wyczuc czy juz wrzucilem nast bieg czy nie. Trudno tez wyczuc tylni hamulec. No nic pozostaje mi czekac az zmienie maszyne na jakiegos sciga ;) .

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko postawil na rozchodzenie butow i przyzwyczajenie nogi do nowej"obudowy" :biggrin: Albo zmien Monstera na 748 Biposto :crossy: :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że w profesjonalnych butach motocyklowych może być ciężko zmieniać biegi. Ja kiedyś miałem z tym problemy, ale jak założyłem nieopatrznie kupione pod Pałacem Kultury pseudoglany z blachą na nosku; w butach policyjnych z lekko ściętym czubem jeździ się rewelacyjnie, tak samo jak w turystycznych Uveksach.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem z tym problemy, ale jak założyłem nieopatrznie kupione pod Pałacem Kultury pseudoglany z blachą na nosku;

 

 

Teraz to ja mam taki problem bedac na kursie PJ heh...wkurza mnie to bo ciezko sie wbija biegi w gore :P

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...