Skocz do zawartości

Opolscy motocykliści


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komu w teren temu czas - Honda CRF150F :crossy: ...na Nivę już nie starczy :wink:

 

Widziałem Twojego motonga na żywo :clap: .

Klamki to mu juz nie urwiesz i temat klapnął :wink:

Tomuls prawdę rzeknął, więc czas gdzieś sprzęta opić :flesje: , jakby nie było są już dwa powody, a jak nieznam Tomulusa to mu za niedługo w garażu tez jakiaś terenówka zawita.

Jak się zgadacie to grila u mnie rozniecić można a i lasy blisko więc pośmigać gdzie będzie. Może być 14 listopada. Jak śniegi nie zasypią to można się spotkać, temat do dogrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebojta się chłopaki, moja Kózka nie zardzewieje - zielona wróżka dobrze konserwuje :icon_mrgreen:. Gratulacje przyjmuję, ale jakby co, to kwiatków nie pijam :icon_razz: . Złośliwiec możesz przejechać się moją hondeczką:). A co do balonu, to przecież nie wszystko stracone...

 

14 listopada dobry dzień :icon_biggrin: .

Edytowane przez cykoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pogoda rozpieszcza.

Wietrzenie gażników i przeganianie pająków z wydechów będzie możliwe. Chyba wytoczę ciękiego sprzęta w sobotę po południu a w niedzielę po błocie bo troche podeschnie na czymś bardziej to tego stosownym. Po ostatnim tarzaniu sie w błocie WS nie wyglądał na szczęśliwego.

 

Mam nadzieję że reszta towarzystwa nie zapadła już w sen zimowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pośmigałem :icon_mrgreen: Moto w połowie rozebrane bez lusterek, pokrywki na silniku,tłumików ,ale ponad 50 kaemów udało się zrobić :bigrazz: Trochę mnie noga boli od pchania (2 moto dzisiaj pchałem) ale jest dobrze :lalag: Pozdrawiam tych co dzisiaj nie jeździli i tych co jeździli :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień nie jeździłam, ale jutro ruszam w teren :icon_biggrin: . Hip hip hura! Już się doczekać nie mogę. Mam nadzieję, że się nie nakopię jak ostatnio :biggrin: .

 

Szkoda że w teren bo wybrałbym się jutro do opola gdzieś na kawkę;p oczywiscie motorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren był w sobotę. Dzisiaj road Wild Starem. Rozkosz z nieba, chyba na górze też są motocykliści wśród tych co kierują pogodą. I tak myślę że to nie koniec sezonu na drodze. Offroad oczywiście będzie cały rok, może jak glebe lekko przymrozi to nawet będzie łatwiej, nie wiem dopiero zaczynam w terenie.

Czy ktoś może zapodać miejsca koło Opola do ćwiczeń w ternie no i gdzie strażnicy lesni spokojni, bo jakoś nie chcę się z nimi ścigać. Jedno już znam na Malinie koło Groszowic. A może coś koło Dąbrowy, Popielowa, Skorogoszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z Maliny wróciłam:)

 

Teren super miękki. Piach, błoto i śliskie liście... ale było fajnie :icon_biggrin: . Tylko przed głębokimi przepaściami stawałam i się "modliłam". Wszystko wychodzi jakoś intuicyjnie. Za tydzień chyba Winów.

 

Szkoda że w teren bo wybrałbym się jutro do opola gdzieś na kawkę;p oczywiscie motorem.

 

Też bym się na kawę wybrła ale jakoś nikt nie zaprasza :icon_twisted: .

Zawsze mogę poczęstować kawą z termosu... do wiosny już tylko w terenie :icon_biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam do Was prośbę, znacie człowieka który handluje tymi motocyklami :icon_question:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1620614

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1605480

Byłbym wdzięczny za wszelkie info, czy człowiek w miarę chociaż uczciwy i czy warto do niego jechac :icon_question: :notworthy:

Pozdrawiam

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...