Skocz do zawartości

Opolscy motocykliści


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witajcie ja z krapkowic i chętnie na zlocik wpadne pozdrawiam wszystkich

 

Witam krapkowice. Jestem własnie na końcówce składania mojej CBR-y a widziałem ze juz sezon rozpoczełes widziałem kilka razy jak przelatywales koło 'DOLARA' a ja sie kisze się w robocie :icon_rolleyes: . Moze kiedys polatamy razem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Opole!

Jestem świeżym posiadaczem kolejnego ruska- tym razem to jednoślad :flesje: a właściwie dwuślad bo z wózkiem :icon_mrgreen:

W okolicach sierpnia jak tylko zrobię prawko i podreperuję sprzęta na ulicach pojawi się "Kaśka" w czerni mat :)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to ja chętnie zgłaszam 3 kolejne sztuki :icon_mrgreen: z Kluczborka

Zaczne od siebie (najstarszy jestem :icon_razz:)

Marcin (telecast) Cagiva Elefant 750 Lucky Explorer

Sebastian (Grupszy) Cagiva Elefant 750 Lucky Expoler (ciutkę nowsza)

Wojtek (Wojtas) Honda Transalp 650

 

Jak widać preferujemy duże enduro ale piszemy się na wszelkie impezki.

 

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin (telecast) Cagiva Elefant 750 Lucky Explorer

Sebastian (Grupszy) Cagiva Elefant 750 Lucky Expoler (ciutkę nowsza)

Wojtek (Wojtas) Honda Transalp 650

 

 

 

Czy któryś z Was nie jechał ze mną i kumplem na Wild Starze na Częstochowe? Bo podczepiło sie do nas jakies enduro wyjeżdzające od Sypki ze stacji benzynowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zna ktoś z Was tego po lewej w kapeluszu??? http://img291.imageshack.us/my.php?image=fswdtbw0.png piszcie!Będe wdzięczna :biggrin:

 

Witam ! Ten z lewej w kapeluszu to fajny chłopak jest :D Ale nie wiem czy moge jakiekolwiek informacje o nim udostępniać :) On i jego brat a wcześniej ich "świętej pamięci" ojciec :D organizują (co roku chyba) festyn w Wąsoszu Górnym.

 

A tak na marginesie to chciałbym się dopisać do tej listy z pierwszego posta jeśli można oczywiście :) P.Moderatorze ?

I przywitać wszystkich już obecnych :)

 

Pozdrawiam Tomek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post więc witam wszystkich motocyklowych Braci. Na imię mi Andrzej,jestem z Kluczborka i śmigam na niebieskiej Jawie TS 350 i od niedawna na bordowej CZ 350. Może ktoś mnie zna? :)

 

Pozdrawiam...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...