Skocz do zawartości

Opolscy motocykliści


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam na kolędowanie na terenie naszego zlotu.Zimowe spotkanie motocyklistów. http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl/ .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałm, że to coś po śląsku... :biggrin: Ostatnio w ogóle nie mogę się z ludzmi dogadać :icon_rolleyes: .

 

Fajna fotka w śniegowym krajobrazie Piotrek - da radę śmigać motorkiem po szosie w takim klimacie?

 

Cykoria

 

Ty tu na forum nie ściemniaj, tylko zapodaj jakieś forki z zimowej jazdy publicznie. Doginasz hondzią w terenie i sopelki zawieszasz na motorku więc warto pokazać że zima nie groźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykoria

 

Ty tu na forum nie ściemniaj, tylko zapodaj jakieś forki z zimowej jazdy publicznie. Doginasz hondzią w terenie i sopelki zawieszasz na motorku więc warto pokazać że zima nie groźna.

 

 

A czym się tu chwalić? Ostatnia jazda (tegoroczna:)) zakończyła się glebą w rowie, pod motorem, z kierownicą w brzuchu... a zaczęło się od jazdy na jednym kole :biggrin: . Chyba powinnam kontynuować pamiętnik niedoświadczonej motocyklistki... w dziale enduro :icon_mrgreen: .

Tatsu też masz pewnie jakieś taplawe fotki - to może ty zaczniesz, bom nieśmiała :icon_razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się tu chwalić? Ostatnia jazda (tegoroczna:)) zakończyła się glebą w rowie, pod motorem, z kierownicą w brzuchu... a zaczęło się od jazdy na jednym kole :biggrin: . Chyba powinnam kontynuować pamiętnik niedoświadczonej motocyklistki... w dziale enduro :icon_mrgreen: .

Tatsu też masz pewnie jakieś taplawe fotki - to może ty zaczniesz, bom nieśmiała :icon_razz: .

 

Z dzisiejszej jazdy po śniegu 17 stycznia 2010 umieściłem na picassie

http://picasaweb.google.com/WildStar16/201...ZimoweTreningi#

 

Jazda, cokolwiek dziwnie jak po dobrym bagnie :crossy: , tylko nie wiem skąd kapeć na tylnym laciu :icon_evil: , ale straty mogą zawsze wystąpić. Może jeszcze komus odwaliło by zwiedzać trasy motorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Wyglądało moto kolędowanie w OTM Prudnik http://picasaweb.google.com/sergiusz.hadry...CKisuL6v3LneBg# .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Wyglądało moto kolędowanie w OTM Prudnik http://picasaweb.google.com/sergiusz.hadry...CKisuL6v3LneBg# .

Ostatnio ojciec woła mnie jak opętany :biggrin: że motocykle są w tv.Sam byłem w szoku jak Was zobaczyłem tym bardziej gościa na beemce :clap: Widać że sezon u Was się nie kończy i tak trzymać :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na tej Beemce przyjechał ze Śląska.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ojciec woła mnie jak opętany :biggrin: że motocykle są w tv.Sam byłem w szoku jak Was zobaczyłem tym bardziej gościa na beemce :clap: Widać że sezon u Was się nie kończy i tak trzymać :bigrazz:

 

Ze Śląska, czy skąd? :rolleyes:

Prudnik, to gdzie? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapodałem wywiad środwiskowy to więcej jak jedno moto wyjechało na drogi w styczniu.

Maciek z Patyczakiem w Tarnowa i Klamka wytoczyli swe maszynki na śnieg. Patka wkręciła śruby w oponki w tym roku (2010), ale silnik nie dał rady pod obciążeniem w koncu to tylko Tenera przerobiona na supermoto.

Najważniejsze że sezon się nie skonczył sie na lansie w "dostojnych miejscach" tylko na drogach i w terenie. Jeszcze w drugi dzień świąt na Winowie popychały niezrzeszone maszynki róznej maści, a i w styczniu były odpały. Teraz zawijamy na około Opola.

Na forum związanym z Elephantem w Niemcowni dzieje się wiele. Myślę że jazda z łańcuchami na oponkach to już więcej jak hardkor, a robert73 jak wynika z opisu daje radę, stąd wniosek że i tacy sie znaleźli.

Najważniejsze nie dać się zimie.

Belgarda daje radę, Wildek niestety nie.

 

Aby do wiosny.

:crossy:

 

PS

Może coś z ze zlotu z V zlotu pingwina, ale cos "sucho" na tych postach. Trza namierzać :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...