Skocz do zawartości

Opolscy motocykliści


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja Was...skreślam :icon_razz: . Jadę jutro nad J.Tutawskie. Około 12:00 będę siedzieć przy tamie i popijać, to co będę ze sobą miała do popicia :flesje:. A jakby mnie tam nie było, to znaczy, że jestem w innym miejscu - w końcu się z nikim nie umawiałam, hej :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Was...skreślam :icon_razz: . Jadę jutro nad J.Tutawskie. Około 12:00 będę siedzieć przy tamie i popijać, to co będę ze sobą miała do popicia :flesje:. A jakby mnie tam nie było, to znaczy, że jestem w innym miejscu - w końcu się z nikim nie umawiałam, hej :icon_mrgreen: .

 

Cykoria a nie byłaś czasem w tamtym roku na zlocie w Inowrocławiu?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była prowokacja Tatsu:)...ale się nie udała:(.

Byłam o 12:05 przy tamie na dużym jeziorku turawskim i popijałam samotnie herbatkę z termosu...a zabrałam ze sobą drugi kubeczek termiczny, jakby ktoś jednak podniósł rękawicę. Prawda, że dotarłam w deszczu, ale później śmigałam w słońcu. To co, ktoś rzuca jakieś wyzwanie na przyszłą niedzielę?

Ma być pogoda...ale niezbyt atrakcyjna :icon_twisted: . Ja będę...tylko nie wiem gdzie :biggrin:.

 

Do Dawida - nie byłam na żadnym zlocie. Moto mam od sierpnia, a w zeszłym roku jeszcze nie wiedziałam, że chcę na nim śmigać :icon_mrgreen:

Edytowane przez cykoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa no widzisz... My byliśmy o 12:00. Nikogo nie było to pojechaliśmy.

No wiecie co?! Chociaż kwadrans akademicki! Ale też prawda, żeśmy się nie umówili:(. A może byliśmy po dwóch stronach tamy... prawie jak wrogowie, po dwóch stronach barykady :wink: .

Może z tych motospotkań jeszcze coś wyjdzie. ...ktoś mógłby się pokazać na nowym sprzęcie :icon_biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pomysłów na jutro? Ja jadę na 101%...nawet w śniegu...tylko jeszcze nie wiem gdzie. Zastanowię się do rana :icon_biggrin: .

 

Twarda jesteś :lalag: . Ja dzisiaj testowałem swoją TT-kę. Z rejestracją trochę zejdzie, więc publiczne drogi poza mną (dzisiaj napadły mnie misie i sprawdzały paiery). Dziwne uczucie kiedy nie boisz się dziwnych ludzi w puszkach tylko walczysz z uślizgami na trawie i krzaczorach. Ale taki urok dróg poza miejskich :cool: Jak tylko asfalt obeschnie to śmigam na WS, pewnie Tomulus dołączy ale zapytam z rana, bo a nóż zasnął snem sprawiedliwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dojechali. Cykoria z Tomulusem byli u mnie :clap: . Przetestowaliśmy TT po lesie :crossy: . Generalnie fajny sprzęt do śmigania w niskich temperaturach. Kask musze tylko zmienić bo mi w Nolanie szyba paruje a bez szyby to zamykam oczy jak są gałęzie :icon_mrgreen: . Wprawdzie Skywalker (tak mu chyba bylo) w gwiezdnych wojnach walczył z zamkniętymi oczami, ja tam wolę widzeć trasę. A więc sezon sie nie zakończył, przynajmniej nie dla wszystkich :lalag: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...