Skocz do zawartości

Opolscy motocykliści


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że się nie kończy. Za tydzień wyścigi w terenie?

Mam nadzieję, że Tomulus nie klnie na wycieczkę ze mną :icon_mrgreen: .

 

Jak mu nie będziesz robić za "czarownice z czarnymi kotami w worku" to pewnie pojedzie :icon_mrgreen: . Swoją drogą ciekawe czy się "pochwali" walką na drodze. I tak jestescie mocni i jedyni na drodze :lalag: . Po waszym wyjeżdzie zaliczyłem jeszcze okoliczne lasy :crossy: . Wachy starczyło na powrót i będzie jeszcze na trochę. W przyszłą sobotę będzie 15 na plusie więc czas WS przewietrzyć. Znam fajne traski na północ od linii Odry. Więc by nie odstwać od was proponuję jeszcze raz śmignąć w tamte rejony :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykoria-pełen szacun:) :notworthy:

 

eeee..., a za co?

 

A co do jazdy w terenie to póki co "nici z życi". Cały poniedziałek przehulałam na Jaskółce, a wracałam już nocą - ręce mi przemarzły...o reszcie nie wspomnę. A byłam m.in. obejrzeć "moją" nivę. Właściciel był zdziwiony, że kobieta jest zainteresowana takim samochodem, dlaczego - nie wiem. Fantastyczne autko - podniesione, orurowane, z nowymi kółkami z japońca, odjechany wydech i prawie nienadżarte :icon_biggrin: . Pierwszy raz siedziałam za sterami takiego wozu. Jak dla mnie prowadzi się nietypowo, ale wszystko da się opanować ...prawie wszystko :icon_mrgreen:. Trochę przeraził mnie terenowy charakterek tej nivki. Pomyślałam, że może to zbyt ekstremalny pojazd - miał być uniwersalny :biggrin: . Przespałam się z tą myślą i śniło mi się, że jeżdżę tym autkiem, więc dzwonię do właściciela, a on, że leśnicy byli bardziej zdecydowani :icon_twisted: . Mówi się trudno i płynie się dalej. Jeszcze sobie coś "wygrzebię" :icon_biggrin: . No więc póki co, mogę chętnych przewieźć co najwyżej na gsie - radzę się doubezpieczyć lub lepiej wykupić polisę na życie i koniecznie okazać zaświadczenie od swej niewiasty o braku przeciwskazań :wink: :wink: :wink: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Parę dni temu dołączyłem dumnie do grona opolskich motocyklistów.

Mieszkam w Krośnicy i od lat motocykle były moim oczkiem w głowie, teraz mając w końcu możliwości zrealizowałem moje największe marzenie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Stachoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś fotki??Chciałbym to zobaczyć :)

 

Jakaś jedna wyszła, ale szczegółów nie widać, generalnie użyłem węża z wodą by doprowadzić go do ładu.

 

http://www.bikepics.com/members/wildstar16/

 

Cykornia o może dla Ciebie skrzyżujemy Ładę Nive z GS i wyjdzie terenowa trajka :crossy: , co Ty na to :flesje: ?

 

Zima długa i można cos wyrzeźbić do wiosny :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: za odwagę takim sprzętem jeździć po bezdrożach

 

Nie wiem czy to odwaga, czy mnie Klameczka wpóściła w kanał i asfalt sie skończył jak bralismy namiar na jej położenie :eek: . Ja wywaliłem glębę w środku najwiekszej kałuży, za mną ciągnął Tomulus na VL 1500 i nie wyglębił, widać bardziej kumaty w prowadzeniu ponad 300 kg żelastwa w bagiennym terenie :lalag: , teraz trenuję na TT-ce co by doświadczenia nabrać.

 

Oglądałem twojego sprzęta na Bikerpics - jakaś nietypowa ta Virażka albo rocznik ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz! - nikogo w nico nie wpuszczałam. Mówiłam, żem w terenie, a że dla Tatsu'owego WS "teren" to inny rodzaj asfaltu, taki pozamiejski, to się wpakowali po same... nawet nie wiem po same co, bo nie widziałam... a szkoda :biggrin:. A na zdjątku to nawet błotka nie widać :icon_razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem twojego sprzęta na Bikerpics - jakaś nietypowa ta Virażka albo rocznik ciekawy.

 

Rocznik 1982 , a nietypowo to ma lampę trochę niżej(mnie się bardziej podoba niż w oryginale,choć wolałbym okrągłą) :crossy: Aktualnie będę się brał za rozrusznik, więc nie pośmigam.A Wy tak kusicie :banghead: ,a pogoda wcale nie jest zła ostatnio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...