Skocz do zawartości

W końcu jakieś enduro w moim garażu


Fiba_Enduro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Nie dawno poradzałem się Was co wybrać na swoje pierwsze moto, no i doradzaliście mi rożne sprzęty od 50cc do różnych innych. W gre wchodził tylko 4pak, znalazłem na allegro Suzuki DR-Z 400, które należało do forumowego kolegi Petera no i decyzja zapadła, że kupuje :buttrock:

Dzisiaj już jestem po pierwszych jazdach i oswajaniu sie z tym diabełkiem :crossy: . Maszynka chodzi pięknie, ale póki co manetki prawie wcale nie odkręcam :icon_eek: . No ale po skuterze to hamowanie silnikiem w 4takcie mnie też zaskakuje. Troszke zajdzie zanim go w jakimś stopniu opanuje ale damy rade :smile:

DRzeta jest z 2001r, wersja S ale troche odchudzona (poodkręcane różne pierdoły) ma zamontowany wydech Leo Vince X3 i złotą kierownice Renthala oraz tylni błotnik z lampą Acerbis.

 

Oto jedna fotka zrobiona zaraz po zakupie:

http://img509.imageshack.us/img509/7205/drzur9.jpg

 

Pozdrawiam!

Fiba

 

PS Nikt nie chce kupić skutera? :cool:

Edytowane przez Fiba_Enduro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś może ta DRZ z Sandomierza ?? :icon_mrgreen: i ile zapłaciłeś za nią jeśli można wiedzieć :icon_evil:

 

Tak, ta DR-Z z okolic Sandomierza, a zapłaciłem za nią sporo mniej niż cena na Allegro :icon_mrgreen:

 

Zaraz znów ide ją opanowywać dalej i szukać ciekawych terenów.

Po za tym polecam Wam mapke satelitarną http://212.244.179.188/website/Orto/viewer.htm , pewnie większość zna ale może co niektórym ułatwi planowanie wypadów.

 

Pozdrawiam!

Fiba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu!Zawsze podobaly mi sie DRZki...moze to dziwne ale nie YZFki Yamahy a wlasnie maszyny ze stajni Hammatsu ;)

Szerokosci i gumowych drzew!

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :buttrock:

 

 

a co peter kupil ?

 

Stoi juz u mnie yzf 450 2003 rok j.gif

Hehe no to masz coś na otarcie łez bo DR-Zecie :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Jednak nie wziąłeś KTM :buttrock:

 

Widze grono endurowców się w ostatnim czasie drastycznie zwiększa w naszym mieście smile.gif Gratulacje sprzęta,myśle,że za jakis czas uda sie razem pojeździc smile.gif

 

No ja dopiero wkraczam w temat enduro i dokładnie nie wiem ile nawet takim maszyn jest w okolicach :icon_razz:, napisz mi jak możesz na PW, kto jeszcze z Dęby ostatnio coś kupił to może pośmigamy niedługo. Widziałem Doozer, że Twoja maszynka stoi w serwisie w TBG, coś poważnego?

 

Pozdrawiam!

Fiba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...