Skocz do zawartości

slip-on akrapovic hex/ yoshimura RS5 do cbr1000rr


Rekomendowane odpowiedzi

hehe olo bo masz pewnie zajebiscie sportowy wydech i aby go wykorzystac, to musisz zmienic jeszcze uszczelke pod glowica i pare innych bajerow - ciesz sie ze nie jest u ciebie jak bylo u Loba
Zapomniałeś jeszcze dodać splanowanej głowicy u pana Henia w warsztacie :biggrin:
a sprawdzaliscie ile mielsicie kucy na stocku?
Stocków nie hamowaliśmy, ale z tego co gadałem z Kędziorem to one mają ok. 98-99 KM - mój ma teraz coś ok. 108,50 KM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze dodać splanowanej głowicy u pana Henia w warsztacie ;)

Stocków nie hamowaliśmy, ale z tego co gadałem z Kędziorem to one mają ok. 98-99 KM - mój ma teraz coś ok. 108,50 KM

jebnales sie o konia:) masz niecale 108 :wink:

p.s. Bodzyniu gdzie ty widziales kompletne uklady beringera po 2klocki? bo chce tarcze kupic

Edytowane przez pozdro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no dobra, co do modelu wydechu jestem juz prawie pewny ale w mojej głowie zrodziły sie kolejne pytania i wątpliwości :icon_razz: otoz: seryjnie wydech w 1000RR jest wyposazony w zawor a'la exup, zakladając akcesoryjnego slip-ona trzeba go poprostu wywalic, co sie wtedy dzieje z charakterystyką silnika (nie wierze ze nic, po cos ta przepustnica w koncu jest), wiem ze zaraz sie podniosa głosy "stary po co ci dół i środek zakresu obrotów, sportem lata sie zawsze powyzej 10 000 obr/min" ale ja na tor narazie nie zagladam i właśnie ten dół i środek jest dla mnie ważny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, co do modelu wydechu jestem juz prawie pewny ale w mojej głowie zrodziły sie kolejne pytania i wątpliwości :D otoz: seryjnie wydech w 1000RR jest wyposazony w zawor a'la exup, zakladając akcesoryjnego slip-ona trzeba go poprostu wywalic, co sie wtedy dzieje z charakterystyką silnika (nie wierze ze nic, po cos ta przepustnica w koncu jest), wiem ze zaraz sie podniosa głosy "stary po co ci dół i środek zakresu obrotów, sportem lata sie zawsze powyzej 10 000 obr/min" ale ja na tor narazie nie zagladam i właśnie ten dół i środek jest dla mnie ważny

 

Ja zmieniłem wydech,Exup odpiety - roznica ??? Hmm nie widze zadnej poza extra dzwiekiem.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem wydech,Exup odpiety - roznica ??? Hmm nie widze zadnej poza extra dzwiekiem.

pzdr

 

to super, bo myslałem ze taka operacja porządnie kastruje sprzeta "od dołu" obrotów, jestes druga osoba z 1000rr ktora mi mówi ze po zmianie koncowki osłabienie jest bardzo małe lub nawet prawie nie zauwazalne, to bardzo dobra wiadomosc :buttrock: Jaką koncówę do swojej wstawiłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem MICRON'a - not for road :icon_mrgreen: i jest git.No moze i jest jakaś zmiana ale naprawde malo odczuwalna.Zeby to tak naprawdz esprawzić to musiałbym zmienic znowiu na orginała i zobaczyć czy duzo lepiej,ale jakos mi sie nie chce bo z moto sie nic nie dzieje.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No i doplynela do mnie ta wymarzona koncowka Akrap HEX i w sobote chcialbym sie zabrac za montaz.

 

W zestawie sa dwie male tubki (biala i czarna) prawdopodobnie z jakas pasta, wie ktos jak i gdzie ich uzyc i czy w ogole konieczne jest uzywanie ich gdziekolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten akra jest jakiś... Dupny... Yoshi jest zaje*isty :icon_exclaim: A ktoś wie ile kosztuje kompletny układ :D

 

to poczytaj sobie forum http://www.1000rr.net/forums/forumdisplay.php?f=18 to zobaczysz na czym wiara lata w usa :icon_twisted: yoshka jest dupna i na pewno ustepuje jakoscia... :icon_mrgreen: :flesje:

 

ponawiam pytanie: wie ktos o so chozi z tymi pastami ;)

 

pozdro.lenar

Edytowane przez LENAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poczytaj sobie forum http://www.1000rr.net/forums/forumdisplay.php?f=18 to zobaczysz na czym wiara lata w usa :icon_twisted: yoshka jest dupna i na pewno ustepuje jakoscia... :icon_exclaim: :icon_mrgreen:

 

ponawiam pytanie: wie ktos o so chozi z tymi pastami :D

 

pozdro.lenar

 

A jak sprowadzałeś, to jaka jest różnica w cenie między nimi ;)

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprowadzałeś, to jaka jest różnica w cenie między nimi :buttrock:

 

ja swoja akrape kupilem jeszcze po starej cenie (Akrap podniosl ceny po nowym roku). Gdy kupowalem swojego slip-ona to byl on drozszy od yoshi RS-5 o okolo $130 (porownujemy puszki karbonowe), teraz po nowych cenach akrapy jest on drozszy od RS-5 o okolo $180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...