Skocz do zawartości

Tlok Jawa 250 1958r.


Butryn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Odnowilem kompletnie Jawe 250 z 58r. i nigdzie nie moge znalesc tloka. jest to ostatnia czesc jaka potrzebuje.

Czy ktos z was jest w stanie mi pomoc? Praktycznie zaden sklep w polsce nie posiada tloka.

 

Moze ktos z was moglby pomoc sie zarejestrowac na czeskim forum motocykli i tam napisac temat?

 

Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

 

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odnowilem kompletnie Jawe 250 z 58r. i nigdzie nie moge znalesc tloka. jest to ostatnia czesc jaka potrzebuje.

Czy ktos z was jest w stanie mi pomoc? Praktycznie zaden sklep w polsce nie posiada tloka.

 

Moze ktos z was moglby pomoc sie zarejestrowac na czeskim forum motocykli i tam napisac temat?

 

Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

 

pzd.

 

No wlasnie problem w tym ze nie maja i nie moga dostac. Podobno czesi wstrzymali produkcje i nie wiadomo kiedy beda tloki ponownie robione. obdzwonilem juz pol polski.

 

 

Czy ktos z was bedzie na bazarze moto weteran w Łodzi jutro????

 

Prosilbym o kontakt na PW; jesli by sie okazalo ze maja tloki to podeslal bym kogos z okolic lub blyskawicznie zrobil przelew dla tej osoby oczywiscie z wynagrodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No racja z tłokami do Jawy jest problem. Jak szukałem to w skuterze nie było. I szukałem po sklepach internetowych ale tez nic. Miałem szczęście i w końcu znalazłem na allegro. Był o jeden wymiar naprawczy za duży, ale cóż lepszy trochę większy niż wcale. Więc myślę że w sytuacji zatrzymania produkcji w Czechach, pozostaje jak na razie przeglądać allegro i czekać, aż ktoś kto ma części się wystawi.

 

Pozdrawiam Adam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zapytaj u p Ruszczyka http://www.impol.prv.pl/ , motto firmy brzmi: "Nic co czeskie nie jest nam obce" i faktycznie kiedyś kupiłem tam bezproblemowo uszczelniacze do przedniego zawieszenia do swojej "czesi" gdy w "Skutrze" napisali mi że "to jest już nie do zdobycia". Kupowałem u nich kilka razy i zawsze wszystko super, pełen profesjonalizm.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...