Skocz do zawartości

BORKI 2007 - GRUPA WARSZAWSKA I NIE TYLKO


norbik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie, może stalową?

Bo ja też trochę ważę, może i więcej od Ciebie Klaudio :flesje:

Nie wiadomo, który będzie ciągnął którego, najlepiej żeby, to Rebel przekręcił silnik :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysła, udajmy na samym początku, że przekreciły się nam silniki, Rebel jako dobry forumowy kolega, będzie chciał nam pomóc, wtedy ja wyjmę dwie linki, które przytroczymy do jego Bandyty i pojedziemy do Borek za free :clap:

Tylko ciiiiiicho by Rebel nie zwęszył mego podstępu :biggrin:

 

P.S. Jeszcze w życiu, na tym froum, tak nie spamowałem jak dziś :lalag:

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysła, udajmy na samym początku, że przekreciły się nam silniki, Rebel jako dobry forumowy kolega, będzie chciał nam pomóc, wtedy ja wyjmę dwie linki, które przytroczymy do jego Bandyty i pojedziemy do Borek za free :clap:

Tylko ciiiiiicho by Rebel nie zwęszył mego podstępu :lalag:

 

P.S. Jeszcze w życiu, na tym froum, tak nie spamowałem jak dziś :clap:

 

Pozdrawiam

Januszm

 

hehehe no comments :lalag:

taki temat :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jeszcze w życiu, na tym froum, tak nie spamowałem jak dziś :clap:

 

Pozdrawiam

Januszm

Janusz, zdaje sie ze wlasnie straciles spamerska cnote :lalag:. Teraz i ty mozesz startowac w konkursie na partnera siostry Belga :biggrin:

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Duza prosba - bo nie chce mi sie za bardzo czytac wszystkich postow dotyczacych zlotu w Borkach - dajcie znac jaki, co i kiedy bo chetnie sie wybiore (jesli nie jest jeszcze za pozno, a ze nowy jestem to nie mialem wczesniej info). Chetnie zabiore sie z grupa ursynoska (Kabaty) - mam nadzieje ze bedziecie jechali jakos w piatek po poludniu tzn po pracy (kolo 18)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dołącze...

właśnie dostałem 'zaproszenie' na piątek o 14 na odprawę przed kolejną delegacją :/

 

 

rozumiem, że w środę pijemy bo masz czwartek wolny ? Czy zaczeli Ci nadgodziny płacić :rolleyes: :icon_razz:

 

Nie martw się, zajmę nam dobry domek, z dala od tych degeneratów z EKG ;) , żebyśmy mogli się grzeczniutko kłaść spać o 11:00 wieczorem :P :P :P

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...