Skocz do zawartości

Jak ostrzec motocykliste przed policja


Rekomendowane odpowiedzi

Napisz cos wiecej na ten temat. Ja slyszalem, ze robia Ci sprawe w sadzie grodzkim i MASZ WIEDZIEC kto prowadzil twoj motocykl/samochod. A co jak na prawde nie wiesz? Rzeczywiscie daja mandat bez punktow? I za co? Za niepodanie danych?

 

Jak nie podacie danych kierującego to mandat otrzymuje właściciel pojazdu (ten na kogo jest zarejestrowany) bo właściciel ma obowiązek wiedzieć co sie dzieje z jego pojazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kierują do sądu tyle że z tego co wiem to sąd może nałożyć grzywnę w wysokości 200zł i tyle

 

Niestety źle wiesz...

Sąd przejmuje sprawę od miejskich kiedy oni nie mogą ustalić sprawcy w ciągu 1 miesiąca z powodów innych niż nawał "pracy". Jeśli właściciel nie zna sprawcy to dostaje mandat bez punktów w stosownej wysokości + koszty procesowe. Łącznie to może wyjść na pewno ponad 1500 pln.

Wykręcanie się od odpowiedzialności raczej się nie opłaca bo oni nie odpuszczają żadnej sprawy.

Dlaczego nie odpuszczają? Bo są rozliczani z każdej fotki. Nieuzasadnione odstąpienie od egzekucji = brałeś w łapę i za to odpowiesz.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostrzegam puszkarzy, jak czesto jezdilem na trasie Leszno-Poznan. Wiekszosc podnosila reke w podziekowaniu. Wszyscy uzytkownicy drog niezaleznie od ilosci kolek powinni sie w tej sprawie wspierac! Dzieki za informacje o tym, jak ostrzegac motocykle, bo jeszcze nie mialem takiej okazji i nigdy sie nad tym nie zastanawialem :icon_rolleyes: Wydaje mi sie, ze mlynek jest najlepszy.

 

Zeby 'duch' w narodzie nie zginal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...