Skocz do zawartości

Mój motocykl - przedstawiam.


crasch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :icon_arrow:.

 

Dziś chce Wam przedstawić moją Yamahe DT125, jest to mój zupełnie pierwszy motocykl w życiu.

Troszke w niej zmieniłem :icon_arrow:. Posiadam ją dopiero ok 2 miesięcy, fotki dodaje dopiero teraz, ponieważ chciałem Wam ją pokazać gdy już ją dokończe :). Chce jeszcze zrobić pare rzeczy, ale to w niedalekiej przyszłości. Na razie prezentuje sie tak :icon_arrow: i jej wygląd sie ciągle pomalutku zmienia, oczywiście na lepsze :D.

 

Oto fotki:

 

zdjęcie 1:

http://img509.imageshack.us/img509/2729/dsc00013nw2.jpg

 

zdjęcie 2:

http://img338.imageshack.us/img338/8963/dsc00015zw3.jpg

 

zdjęcie 3:

http://img407.imageshack.us/img407/3064/dsc00011xd5.jpg

 

zdjęcie 4:

http://img66.imageshack.us/img66/985/dsc00014cexh7.jpg

 

I to by było tyle :wink:.

Pozdrawiam serdecznie :icon_biggrin:

crasch :)

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz poprawić wygląd, to załóż mniejsze kierunki :(

a dla własnej wygody i komfortu jazdy dałbym jednak jakieś normalnych rozmiarów lusterka. albo przynajmniej przykręcił drugie...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz poprawić wygląd, to załóż mniejsze kierunki ;)

a dla własnej wygody i komfortu jazdy dałbym jednak jakieś normalnych rozmiarów lusterka. albo przynajmniej przykręcił drugie...

jsz

 

Hehe :( pisząc to:

 

Chce jeszcze zrobić pare rzeczy, ale to w niedalekiej przyszłości

 

Miałem na myśli właśnie kierunki, i lampe tylnią :flesje: hehe :smile:).

 

Co do lusterek to były dwa, ale jedno wywaliłem. I 'nóżka' od lusterka była srebrna, zmieniłem na czarną, teraz sie w miare dobrze prezentuje. Korzysta mi sie z nich fatalnie, nie dlatego, że są małe, ale lusterko leciutko drgga w czasie jazdy i słabiej widac co jest za motocyklem.

Aha, dodam, że lusterka te były jak moto kupiłem :).

 

Mam zamiar je zmienić na coś podobnych rozmiarów tylko w kolorze czarnym (całość) i nie takie opływowe tylko bardziej takie prostokąciki :). Ale na razie, zostaje przy takim stanie rzeczy :).

 

Przy okazji mam pytanko. Czy wg. prawa polskiego trzeba mieć dwa lusterka przy motocyklu czy wystarcza jedno?

 

Dzięki za opinie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy okazji mam pytanko. Czy wg. prawa polskiego trzeba mieć dwa lusterka przy motocyklu czy wystarcza jedno?

 

Dzięki za opinie.

Pozdrawiam.

 

 

Wg prawa polskiego potrzebne jest tylko jedno lusterko(lewe).ale wiadomo ze wygodniej sie jezdzi(w mieście zwłaszcza)z dwoma lusterkami.

 

No chyba ze niedawno jakies nowe przepisy weszły(ktorych nie znam) to Chłopaki oświedźcie mnie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzysta mi sie z nich fatalnie, nie dlatego, że są małe, ale lusterko leciutko drgga w czasie jazdy i słabiej widac co jest za motocyklem.

 

na jedno pytanie dostałeś odpowiedź, to ja jeszcze dorzucę podpowiedź: szukaj lusterek z ciężarkiem przyklejonym z tyłu szyby lustra. dzięki bezwładności tegoż nie wpadają w takie drgania. ma takie wiele motocykli

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wygląda bardzo fajnie, ale ja już nie inwestowałbym w zewnętrzne modyfikacje, tylko w silnik żeby był w idealnym stanie albo w .... paliwko :lalag: no ale to kwestia gustu :icon_mrgreen:

Edytowane przez Pacher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu, sam niedługo coś przytargam do garażu :lalag: , lusterka zmień miałem takie i nic w nich nie widziałem, a kierunki jak kto woli, ogólnie spoko moto, pozdro

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne moto, szczegolnie od tylu...motorowerowa tablica i za to dostajesz 10/10, sam wlasnie poluje na takie dt (125/50), z kierunkami to zalezy jak jezdzisz bo jak duzo w terenie to raczej w nie nie inwestuj...bo wiadomo chwila i nie ma

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratki dla sprzęta najlepszy kolor dla mnie. Ale ja bym w niej wolał dwa lusterka bo tak fajniej wgląda, i jeszcze jak byś się wygląd bawił to może fele pomaluj na czarno ale nie szprychy mi to się tak mega podoba że odrazu mi się z kawasaki kojarzy nie wiem czemu.

 

Życzę bez awaryjnej jazdy jak na detke przystało.

 

Gratuluje zakupu, sam niedługo coś przytargam do garażu :cool: , lusterka zmień miałem takie i nic w nich nie widziałem, a kierunki jak kto woli, ogólnie spoko moto, pozdro

 

marcin1989, chyba wiem co przytargasz :banghead:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...