Skocz do zawartości

MotoGP - Grand Prix San Marino - jeśli ktoś się wybiera...


mick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Jeśli ktoś się wybiera: Mam kilka pokojów hotelowych (tuż obok toru), wejściówek na trybuny i VIP Village passów - zabawa nie jest tania, ale jeśli ktoś się wybiera, to na własną rękę żadnej z tych atrakcji sobie nie załatwi (bo wszystko już dawno wyprzedane!), więc mogę pomóc.

 

pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokoje 120 - 95 Euro za noc (jeśli zostaniesz trzy noce to 95, jeśli tylko dwie to 120).

 

Wejściówki VIP Village kosztują około 500Euro za weekend (to znaczy sobota/niedziela), ale może uda się zejść trochę z ceny - nie wiem, bo to nie ja sprzedaje.

 

Dodatkowo busik z transportem hotel-tor :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Misano... Stoner pierwszy, za nim 2x Suzuki, a co sie stalo z Rossim i Haydenem- nie ogladalem wyscigu, a Rossi byl na 2 po kwalifikacjach a Niky 3-ci...czyzby znow opony?

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Yamaha Rossiego odmówiła posłuszeństwa, a Hayden wyjechał na pobocze na drugim zakrecie (omijał leżącego Pedrose i jeszcze kogos) i po powrocie na tor był 15, czy 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieks, znaczy znowoż Forza Ducati :icon_twisted:

Dobrze ze chociaz w Moto Gp do przodu, bo w Superbikach , od czasu ucietego palca cos Ballistic stracil forme- i chyba nawet nie bedzie Troya na podium:-(((.

Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha Rossiego odmówiła posłuszeństwa, a Hayden wyjechał na pobocze na drugim zakrecie (omijał leżącego Pedrose i jeszcze kogos) i po powrocie na tor był 15, czy 16.

Hayden omijał De Punet`a, który wywiózł z toru Pedrose. Przez ich glebę Hayden i Roberts wjechali w żwir i potem gonili reszte. Hayden ostatecznie 13ty.

Szkoda mi go cholernie, bo startował z pierwszego rzędu i przez taką głupotę znów skończył daleko.

Podobnie jak na Laguna Seca miał pecha ;/

A Stoner w tym sezonie niekwestionowany mistrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...