Skocz do zawartości

kolejna Inka na forum


wr0na
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wróciłem z urlopu i wreszcie odebrałem moją piękność z MotoMotion.

Sliczna czarna Inazuma 750 będzie teraz królowała na Ursynowie. Już czeka na nowe blachy.

 

Rano wpadłem na parking tylko po to aby zrobić kilka fotek komórką.

tak więc mam już swój profil na bikepics :biggrin:

 

http://www.bikepics.com/members/wr0na/

 

szczególnie dziękuję Marcinowi SF i Listkowi, bez których by się nie udało :biggrin:

opijamy przy najbliższej okazji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update:

wlasnie dostalem SMSa z Urzedu Miasta.. blachy do odbioru :]

gratuluje sprzęciora !

 

 

SMS z urzędu miasta ? ładnie.. ;) pierwsze słysze.. zawsze wysyłają smsy, jak są blachy do odbioru ? ;)

 

Ile czekałaś na blachy w ogóle? Ja za jakiś czas też będe coś rejestrował, więc pytam z ciekawości.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olorol zależy gdzie ja dostałem tablicę w ten sam dzień. Na dowód bezterminowy musiałem czekać, tylko jak dostaniesz tymczasówkę to zapamiętaj datę ważności bo ja jeździłem dwa tygonie na nieważnym dowodzie ;) i mi chamy sms-a nie przysłali ;)

Edytowane przez super_stalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje sprzęciora !

SMS z urzędu miasta ? ładnie.. :flesje: pierwsze słysze.. zawsze wysyłają smsy, jak są blachy do odbioru ? :buttrock:

 

Ile czekałaś na blachy w ogóle? Ja za jakiś czas też będe coś rejestrował, więc pytam z ciekawości.

 

pozdro

na blachy czekalem ok 6 godzin.

o 8.30 zlozylem wniosek, koles poprosil o numer kontaktowy, w czasie lunchu dostalem SMSa ze mozna sie zglosic po odbior.

 

wydaje mi sie ze w tym urzedzie to norma.. bo nie wiem czemu miałbym byc traktowany inaczej :buttrock:

(no chyba ze pan podinspektor z jakiegos powodu chcial moj numer telefonu :crossy: )

Edytowane przez wr0na
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super - ciszę się razem z Tobą :banghead:

Miałem ten silniczek w jajeczku także wiem jak fajnie się jeździ takim momentem...

Zgnije Ci rama, odpadną koła a tej jednostki napędowej nigdy nie zajedzesz :crossy:

 

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego tego silnika nie włożyli do Bandita :) To byłby taki kompromis pomiędzy ciut słabą 600 a okrutnie mocną 1200. Myśle, że to byłby strzał w dziesiątke :banghead:

Jeszcze raz gratuluje sprzętu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary, to teraz bedziesz zapier*** jak siemasz Wiktor !!! :smile:

Juz nie bedziesz plecaczkowal Marcinowi :wink:

Gratulacje i nawijania kilometrow :buttrock: :eek:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo , fajna . kurcze , a moja inka lata juz po warszawie :lalag:

dobrze ,ze chociaz w dobre rece poszla

teraz zmuszony jestem na zygzaku pomykac ale to nie to co inazuma 1200.brak mocy dostepnej w calym zakresie mi doskwiera .na szczescie to stan przejsciowy i bede sie staral z powrotem znalezc sobie inusie 1200.

co jednak nie nalezy do latwych rzeczy .

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...