Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh właśnie miałem pisać do Nadiq co z tym dd :-)

 

Czytam Ci w myślach :clap:

 

Jeśli chodzi o jazdę po alejkach to ja mogę się tym zająć, ALE jak ostatnim razem rozmawiałem z p. Jolą to umówiliśmy się że to ona załatwi to wszystko bo ma kontakt z tymi wszystkimi burmistrzami itd...

Wysłałem jej wszystkie informacje jakie zdobyłem na @, ale do dziś się nie odezwała.

Nadiq jeżeli możesz się skontaktować z p. Jolą i wyjaśnić sprawę to będę wdzięczny. Dobrze było by to szybko wyjaśnić bo nie wiem ile czasu zajmą formalności.

 

Rozmawiałam z p. Jolą. Jest świeżo po urlopie i ma milion spraw na głowie, więc prośba od niej, żebyś Ty, jeśli możesz spróbował załatwić to pozwolenie. Okazało się, że oni znają kogoś, kto zna, kogoś kto zna... bla bla bla... Sam rozumiesz :notworthy:

 

To tyle ze smętów, ja to standardowo proponuję meczyk z dzieciakami :-) Tylko tym razem trzeba się zmobilizować bo dzieciaki nas znowu wyśmieją :-(

Zabieramy więc strój sportowy i buty sportowe również !

Florek

 

Popieram! Koniecznie proszę zabać strój sportowy, bo ostatnio dzieciaki się napaliły, a wszyscy poza Florkiem, daliśmy ciała.

 

Zbierzmy się w duuuuuuuuuuuuuużą grupę i pojawmy w DD.

Florek - zaprzęgnij swoich znajomych z SIMR-u- ostatnio genialnie się spisali :icon_mrgreen:

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok ten domek jak zwykle można odwiedzić , ale co Wy na to aby odiwedzić chore dzieciaki z Centrum Zdrowia Dziecka, ( oddział rehabilitacja) czesto gęsto rechabilitują sie tam dzieciaki z wypadków motocyklowych co Wy za to podjełabym się organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...