Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to tylko obawiam się jednej rzeczy.

W sobotę i niedzielę, na które planujemy nasze imprezy jest motobazar w Wawie. I to wzbudza we mnie obawę, że niestety niektórzy wybiorą bazar niż dzieciaki :biggrin:

 

Zróbmy wszystko, żeby tak nie było :cool:

 

p.s. kto weźmie ze sobą grilla? :flesje:

Edytowane przez Nadiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko obawiam się jednej rzeczy.

W sobotę i niedzielę, na które planujemy nasze imprezy jest motobazar w Wawie. I to wzbudza we mnie obawę, że niestety niektórzy wybiorą bazar niż dzieciaki :)

Zróbmy wszystko, żeby tak nie było :biggrin:

p.s. kto weźmie ze sobą grilla? :biggrin:

 

W niedziele o ile pogoda dopisze (czytaj: bedzie sucho) to oczywiscie jestem.

W sobote na motobajzel napewno sie wybiore a czy do Lublina zawitam tego nie wiem

ale raczej nie. Niestety mam 2 kobity w domu, ktore strasznie marudza jak znikam

wiec pol weekendu musze im poswiecic.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehe, 16 mam rocznicę ślubu ;] muszę zmolestować małżonkę, żebyśmy się wyrwali. Co do bajzlu w Wawie można przecież w sobotę wyskoczyć :(

To jakas imprezka czy co? :)

A w ramach przentu na rocznice kup malzonce na bajzlu jakis motorkowy prezent :)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by się zebrała jaka ekipa to ja bym chętnie pojechał, tylko żeby nie było zimno tak jak wczoraj, bo to nie będzie przyjemność, tylko katorga.

 

Jak byś mógł dać więcej info na temat imprezy.

 

Powiedz co tylko chcesz wiedzieć a udzielę Ci wszelkiego info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadiq, podaj ile jest małych dzieciaków w wieku tak do 10-12 lat.

Mam ze nowych 30 T-shirts z logo mojej firmy, która zmieniła nazwe i nie wiadomo teraz co z tym zrobic.

Dzieciakom się przydadzą (i chyba spodobają bo są z samolocikiem). Dla starszych też coś z reklamówek wykobinuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadiq, podaj ile jest małych dzieciaków w wieku tak do 10-12 lat.

Mam ze nowych 30 T-shirts z logo mojej firmy, która zmieniła nazwe i nie wiadomo teraz co z tym zrobic.

Dzieciakom się przydadzą (i chyba spodobają bo są z samolocikiem). Dla starszych też coś z reklamówek wykobinuję.

 

Żebym to ja wiedziała ile tych dzieciaków tam jest.

To co chwilę się zmienia, bo ostatnio np. pojawili się uchodźcy, o których nie wiedziałam.

Obstawiam, że w DD mieszka ok. 50 dzieciaków.

 

Drodzy Moi! Plan jest taki, jak zorganizujemy sobie grilla to na miejscu zrobimy zrzutkę do kasku po powiedzmy 5 zł i pójdziemy do pobliskiego sklepu na zakupy i zrobimy sobie grilla, żebyśmy mieli siłę zagrać w piłkę z dzieciakami :notworthy: Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...