Skocz do zawartości

skuter do stuntu? patenty ,porady


kuba_195
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemacie:)

kupiłem sobie skuterek 180 2T oczywiście motorower:) i chce nim troche polatać na kole przednim jak i tylnim:) interesuje mnie jakie przeróbki robił ktośą z was?? czy 12-bar musi być zrobiony z jakiegoś strasznie twardego metalu?? i jak to jest z bębnem z tyłu jako hamulec. pozdro599:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadl sie na kibel no co mozg :banghead: :icon_twisted: runner troszke duzawy jest.cyrcla nim pokrecic ciezkawo bedzie;]12 bar mzoesz z kontownikow.z bebnem jezdiz sie normalnie.wczensiej jezdzilem Mtxem tez mial beben i pelen wypas :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie zastanawiam czy niezamienic sendy za mc3, swiezo tuningowane od kolegi, bo stuningowal i teraz niema na paliwo, a do tego to pali jak smok, ale strasznie ciagnie mnie do stuntu, znowu 125 zabardzo kupywac niechce bo neibede mogl po ulicach jeZdzic, a to nrg jest wiecej warte takze by mi sie oplacilo, no ale z drugiej strony to odkurzacz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, jeden czy drugi, ja uważam że trzeba mieć szacunek do każdego kto coś potrafi robić dobrze na czym kolwiek, jeśli ktoś potrafi jeździć na kiblu na kole to dla mnie jest kozak, a ty nie potrafiłbyś nawet koła pooderwać wiec nie zaśmiecaj tego forum swoimi niedojrzałymi wypowiedziami

wiec chłopaki powrót do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, jeden czy drugi, ja uważam że trzeba mieć szacunek do każdego kto coś potrafi robić dobrze na czym kolwiek, jeśli ktoś potrafi jeździć na kiblu na kole to dla mnie jest kozak, a ty nie potrafiłbyś nawet koła pooderwać wiec nie zaśmiecaj tego forum swoimi niedojrzałymi wypowiedziami

wiec chłopaki powrót do tematu

 

 

dokladnie!!!!kazdy jezdzi na tym co lubi i co go kreci,i chyba smianie sie nie ma sesu bo kolo ma chodziasz zajawke i probuje cos robic,kto wie czy jeden z drugim za rok nie bedzie patrzyl z podziwem na jego wyczyny,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie noo senda da rade, moja przy ok.20tys. bez remontu, jest tak jak wyszla z fabryki, na orginalnych przelozeniach i idzie na kolo i nawet bym powiedzial ze latwiej niz to nrg ktore ma ten koles, tyle ze zadaleko niepojade bo moj hamulec strasznie ciezko chodzi i na kole niemoge go wdusic, takze 10metrow to jest max.

no ale nrg berdziej za sende chce zamienic dlatego ze jest wiecej warte. A wiadomo sende w przyszlym sezonie juz by trzeba remontowac.

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że dobrze rozczytaliście moją wypowiedź :lapad: ja do Bazy i reszty stunterów z s-s.com mam wieeeelki szacunek za umiejetnosci. Pora zaczać sie uczyc jazdy na kole na swoim skuterze :D dzisiejszy rekord - noo było z 1,5m długości :biggrin:

 

Pozdro i koniec oft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat na kole ucze sie jezdzic, mniej wiecej przejezdzam 20 metrow (malo narazie bo motor stoi z powodu braku opony) umiem wbic 2 bieg na kole (tzn umialem 2 tyg temu). Na takim moto typu Senda albo RX nauczysz sie odruchu wciskania hamulca nogą gdy lecisz na plery. Ogolnie na kiblu nie nauczyc sie strzelac ze sprzegla i kontrolowac hamulca zeby sie nie wy**bac. Baza pozatym smiga na NSR juz chyba. W motorowerowych filmach jest moj film z poczatku wakacji, obejrzyj a dopiero potem mi mow ze nie umiem oderwac kola od ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...